Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Okna PCV – porównanie najlepszych produktów
19 marca, 2013
DJ na wesela i osiemnastki
5 kwietnia, 2016

SeedArt to specjaliści w kwestii projektowania ogrodów. Tworzone przez nas prace charakteryzują się detalizmem i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To sposób na życie, dlatego też każdy nasz projekt jest wyjątkowy. Wykorzystujemy niesztampowe pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma projektująca ogrody Seedart to perfekcja w każdym calu.

Specjalizacje firmy SeedArt to:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Profesjonalne projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Podczas pierwszej wizyty staramy się zaznajomić z potrzebami naszych Klientów, aby w dalszym kroku móc dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Naszych Klientów staramy się traktować wyjątkowo, dlatego też każdy, zrobiony przez nas ogród charakteryzuje się indywidualizmem i oryginalnością stylu. Przy projektowaniu ogrodów zwracamy uwagę na takie czynniki jak umiejętności i czynny udział w prowadzeniu ogrodu, wykorzystanie przestrzeni, wymiary i stan działki, oraz preferencje Klientów. Szczegółowe pomiary i dokładna analiza kondycji podłoża i poziomu nasłonecznienia działki umożliwia nam zbudowanie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Zakładanie ogrodów

W trakcie projektowania ogrodu powstaje jedynie wizja, która nie może doczekać się spełnienia. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, korzystając z profesjonalnego sprzętu zniwelujemy nierówności w terenie i wyposażymy glebę w niezbędne składniki mineralne. Na gotowym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak oczka i kaskady wodne, rabaty kwiatowe, skalniaki, mini boiska sportowe, place zabaw dla dzieci, a nawet tarasy. Tworzone przez firmę ogrodniczą SeedArt ozdoby ogrodowe opierają się na naturalnych surowcach, takich jak drewno, kamień czy skała. Budujemy także kompleksowe instalacje wodne, które ułatwią prace w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od podstaw i to tak szybko, jak to możliwe.

Zakładanie trawników przy domach i w przestrzeni publicznej

Firma ogrodnicza Seedart zajmuje się także zakładanie trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa atrakcyjny i zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik możemy założyć na dwa, różne sposoby – z rolki i bardziej tradycyjny, z siewu. Własnoręcznie dobieramy mieszanki traw, które najlepiej przyjmą się w danym ogrodzie. Trawnik z rolki to idealna opcja dla osób, które nie będą miały czasu na bieżące podlewanie i nawożenie swojego trawnika. Z kolei trawnik z siewu to idealna opcja dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa jest materiałem budowlanym, który w ostatnich latach zdobył ogromną popularność. Tworzone z niej nawierzchnie są trwałe i niezwykle eleganckie. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Potrafimy stworzyć nawierzchnię o dowolnym kształcie i odpowiednio dostosować kolor do otoczenia. Z kostki brukowej możemy zbudować takie nawierzchnie jak: posadzki ogrodowe, drogi dojazdowe, podjazdy i ścieżki.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi pielęgnacyjne, których celem jest pielęgnacja roślin. Na dodatek kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, oraz zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i preparaty konserwacji roślin, dzięki którym jesteśmy w stanie świadczyć profesjonalne usługi ogrodnicze. Szeroka wiedza na temat roślin i współpraca z regionalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy gleby wpływa na wysoką pozycję naszej firmy. W pełni zaangażujemy się w prace nad Twoim ogrodem

SeedArt zaprojektuje dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie jesteśmy w stanie określić Twoje oczekiwania i dopasować dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z bogatym doświadczeniem. Dla nas praca z Klientami to czysta przyjemność. Zawsze staramy się o to, aby zaprojektowany przez nas ogród odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja inspiruje nas do dalszego działania.

Strona używa cookies
Ok