kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
30 kwietnia, 2017
Wideofilmowanie - Kamerzysta weselny - Kamerzysta ślubny - Filmowanie wesel
Wideofilmowanie wesel
13 maja, 2017

Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em

dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer

Uroczystość weselna jest nadzwyczajną ceremonią rodzinną, jaka powinna trwale pozostać w pamięci wszystkich przyszłych uczestników. Doskonale by było w sytuacji, gdyby budziła jedynie pozytywne refleksje. Każda Młoda Para fantazjuje o atrakcyjnym, gustownym oraz porywającym weselu. Czyli takim, na jakim goście będą dobrze się bawić z zachowaniem przyzwoitości i smakiem do ostatnich minut imprezy.

Wesela bez mocnych trunków

Aktualnie regularnie spotykamy reklamy w Internecie wyróżniające alkohol, tytoń oraz pozostałe używki, np. napoje energetyzujące. Głównie niedojrzałe osoby opracowując wesele planują zaspokoić wszystkich, a dobrą drogą okazuje się być alkohol. Kiedy go wypijamy przestajemy cokolwiek kontrolować i wcale nie męczą nas już złośliwe uszczypliwości ciotek, płacz najmniejszych gości oraz odór papierosów podnoszący się nad nimi (mimo że sami wcale nie palimy). Dj na wesele, luksusowe posiłki, przeróżnego pokroju zabawy i wyjątkowa atmosfera – to wszystko w rzeczywistości wystarczy. Rozwaga na wymienionych imprezach zdarza się niesamowicie rzadko, ale od jakiegoś czasu wiele par zaczęło upowszechniać powyższy zwyczaj. Z jednej strony – z uwagi na przedszkolaki, które mówiąc w skrócie nie mogą oglądać bliskich pod wpływem wytrawnych alkoholi, a z innej strony – jest to zwiastun dojrzałości oraz odpowiedzialności.

Mnóstwo osób, bynajmniej nie tylko zaliczających się do Kościoła rzymskokatolickiego, jest zdania: „dobra zabawa absolutnie nie jest uzależniona od miary spożytego spirytusu” lub „wcale nie potrzeba napojów z alkoholem, żeby świetnie ucztować”. W przypadku uroczystości weselnych jest to o tyle dziwne, gdyż w Polsce wspomniane uroczystości od pokoleń były bogato zakrapiane. Pary, jakie zdecydowały się aktualnie na wesele bez wódki, wina i innych alkoholi, wielokrotnie słyszały nieprzychylne docinki, odrzucenie możliwości uczestnictwa w imprezie lub wyrażenia „na weselu musi być alkohol? Jak Wy to sobie wyobrażacie?” O ile zaproszenie biegłego wodzireja na imprezę absolutnie nie jest niczym zaskakującym, to niedobór napojów alkoholowych – owszem.

DJ dla specjalnych gości

Wymarzone przyjęcie to zawodowy DJ na wesele z Bydgoszczy oraz muzyka dopasowana do gustów przyszłych uczestników. To akurat on planuje scenariusz zabawy oraz wymyśla różnorakie ciekawostki. Na weselu bez napojów alkoholowych jest wręcz niezastąpiony. Fachowy DJ to gwarancja udanej zabawy choćby przez dwa lub trzy dni (z poprawinami). Jakie są jego podstawowe obowiązki? Poza tym, że jest odpowiedzialny za dobór muzyki, to każde wydarzenie musi być przez niego wystarczająco wcześnie zapowiedziane i przeprowadzone. Każdy członek rodziny i znajomy ma się rewelacyjnie bawić, choćby ten szczególnie ostrożny. Praca wodzireja rozpoczyna się niejednokrotnie od pokazania przybyłym gościom ich miejsc, zaś później – wraz z kolejnymi wydarzeniami – wspólnie podśpiewuje z bawiącymi się gośćmi, pokazuje im taniec, pokazuje rozmaitego rodzaju animacje. Wszystko to realizuje w sposób komediowy, jednakże nie niewłaściwy. Wodzirej musi koniecznie być „duszą towarzystwa”, szczególnie na ceremoniach bez napojów wysokoprocentowych. Trzeźwi goście niemało wymagają i to przez długi czas w przyrównaniu do takich, którzy zaraz na wstępie wydarzenia są pod wpływem napojów wysokoprocentowych.

Dj na wieczór panieński

Bez alkoholu czasami może funkcjonować mnóstwo standardowych potańcówek, przykładowo wieczory panieńskie urodziny, rocznice ślubu. Zamiast wydawać pieniądze na wódkę, wino oraz szampana, powinniśmy wykazać się nieco lepszą fantazją. Wieczór panieński czasami może trwać chociażby dwa lub trzy dni, zaś w trakcie potańcówki Panna Młoda jest przygotowywana do wykonywania roli doskonałej partnerki. Taka sytuacja tyczy się wieczorów kawalerskich, w trakcie jakich po prostu nie powinny świętować półnagie tancerki. Imprezy oraz spotkania bez napojów wysokoprocentowych są wyśmienitą alternatywą dla tych realizowanych w starym stylu. Często Mężczyźni odpowiadają, iż chcą bawić się dobrze podczas uroczystości, zaś nie tylko następnego dnia chwalić się przyjaciołom ile udało im się wypić. Trunek jest stosowany szczególnie do tego, żeby „przesłaniać” podstawowe rzeczy, m. in. brak przeżywania frajdy z wydarzenia, przywiązania do rodziny (bądź ogólnie kontaktów społecznych) lub ujemnego postrzegania obcej kultury. Częstokroć ludzie po prostu nie chcą brać ślubów, bowiem nie mają funduszy na odpowiednią ilość alkoholu oraz w rzeczywistości nie dostrzegają głębszego powodu owego wydarzenia. Absolutnie nie chodzi tu oczywiście wyłącznie o mocne alkohole, gdyż wydatków związanych z ceremonią w Kościele oraz weselem jest znacznie więcej.

Zaślubiny, imieniny i inne familijne zabawy bez kropli alkoholu nie wyróżniają się faktycznie niczym od tych klasycznych. W przydzielonym miejscu zapewnia świetną muzykę słynny DJ, na twarzy przybyłych gości zwyciężają uśmiechy, Młoda Para tańczy we mgle, oboje rodzice jednej oraz drugiej strony stoją wzruszeni. W sumie nie ma oszałamiającego alkoholu, przez jaki niezwykle często owe wspaniałe chwile biegną w zapomnienie i zastępuje je wrogość, brak wrażliwości, uszczypliwość oraz walki uczestników.

Jeżeli planujesz wiedzieć dużo więcej, wejdź tu – www.dj-bydgoszcz.pl

Strona używa cookies
Ok