Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
24 sierpnia, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy firmę – wybieramy formę opodatkowania
29 sierpnia, 2019

Dekoracje weselne sal

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji na ślub, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Ogromny wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, pozwoli na przygotowanie wymarzonej uroczystości. Dekoracje ślubne nie muszą być wcale wyszukane, ani drogie, by stanowiły doskonały element wystroju wnętrz, robiły wrażenie oraz były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, jakie będą pasowały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Podstawowym celem dekoracji weselnych w kościele jest wytworzenie niesamowitego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza kościoła, by mogły dodać piękna i wyjątkowości ceremonii ślubnej, trzeba pamiętać, że nie może być ich zbyt dużo, by nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła bazuje przede wszystkim na dekoracji ołtarza, drogi do niego oraz naw bocznych. W tym przypadku najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć unikalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie miejsc, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one rozmieszczone z głową, aby nie przeszkadzały gościom w sprawnym przemieszczaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele wspaniałych świeczników i latarenek, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale też ochronią przed ściekaniem wosku.

Wstęgi, szarfy, dywany

Przeważnie wstęgi i szarfy wykonuje się z tiulu lub satyny. Zawiesza się je wzdłuż ławek, żeby stworzyć korytarz, którym para młoda przejdzie do ołtarza albo przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo przejście do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia oraz doda mu eleganckiego stylu. Zwykle takie dywany są w kolorze białym lub czerwonym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Bukiety i kwiaty mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, jakie para młoda chce ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej postawić na mniej kwiatów żywych oraz nie używać sztucznych. Kwiaty będą odpowiednie przy ławach i przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów w przejściu do ołtarza. Nie wolno przesadzać z ilością dodatków. Płatki i dywan jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole to kwiatowe łuki wyłożone kompozycjami kwiatowymi, które można ustawić nie tylko w kościele. Ta dekoracja weselna uświetni też wystrój sali albo będzie przyjemnym tłem do sesji zdjęciowej. Niestety, to dość kosztowna ozdoba.

DEKORACJE ŚLUBNE NA SAMOCHÓD

Przy dekoracji samochodu też można popisać się kreatywnością. By ten pomysł nie kończył się na wynajęciu specjalnego auta, można je także ozdobić ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Do wciąż najpopularniejszych ślubnych ozdób samochodowych należą puszki, wstążki oraz kwiaty. Puszki przypina się z tyłu auta i są one osiągalne w różnych wzorach i kolorach oraz mogą mieć zabawne nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem ciągle cieszą się także wstęgi na maskę samochodu, które można udekorować kwiatami, koralikami, kokardami czy nawet balonami i innymi małymi ozdobami.

Naklejki i tablice rejestracyjne

Zarówno tablice rejestracyjne jak i naklejki można kupić w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z atrakcyjnymi grafikami weselnymi, które wpiszą się w przewodni motyw uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które przystroją salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, planując ślub. Głównym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia oraz części wyznaczonej do tańca. Ogromną rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, choć w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także aranżacja świateł scenicznych, które stworzą niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zazwyczaj bazuje na przewodnim motywie wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce uroczystości, inaczej w zależności pory roku i upodobań młodej pary. Każdy z tych elementów musi wzajemnie współgrać tak, by utworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku ważny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich wiszących dodatków np. balonów, girland, czy papierowych kul.

Stoły

Stół z zazwyczaj unosi największą liczbę dekoracji ślubnych, dlatego przygotowanie go wymaga troski o detale. Wśród najważniejszych dekoracji na stół są nie tylko piękne serwetki, winietki, czy zastawa stołowa. Będą się tam również drobne podarunki dla gości, obrusy, i bieżniki, aranżacje kwiatowe i świece. Dostępne są także zabawne dodatki, jak na przykład regulamin weselna, menu lub podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najpopularniejszą dekoracją ślubną są pokrowce, jakie można dopasować pod względem kolorów i wzorów. Dodatkowo istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, którymi można przystroić siedzenia dla pary młodej i dla gości.

Dodatki

Wśród wielu dodatków, zwykle dostępna jest też księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się wzruszającą pamiątką. Natomiast fotobudka uświetni wesele, dzięki śmiesznym rekwizytom do zdjęć. Ofert z dekoracjami na wesele jest mnóstwo i z pewnością każda z par znajdzie coś dla siebie.

 

Strona używa cookies
Ok