Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
29 lipca, 2016
Muzyka do medytacji – odpręż się w najlepszym wydaniu
21 sierpnia, 2016

Stosowane w produkcji technologie zmieniają się bardzo często. Rozwój specjalistycznych maszyn wpłynął na wzrost możliwości wielu lokalnych zakładów przemysłowych produkując zyski w wyższej skali. Dziś ogromna liczba przedsiębiorców nie wyobraża sobie przemysłu bez innowacyjnych technologii. Kompletne zmodernizowanie zakładów przetwórczych sprawia, że wszelkie procesy dokonywane są dużo szybciej z całkowitą inspekcją jakości. Najcięższe z prac realizują urządzenia które działają z dużo szerszą skutecznością aniżeli nie jeden pracownik. Dzięki temu obniża się niebezpieczeństwo wypadków przy pracy i rozwoju chorób związanych z pracą

Wytwarzane aktualnie przez światowych liderów maszyny pakujące to rozwinięte urządzenia, których celem jest poprawa procesów przemysłowych. Najwięksi producenci maszyn do pakowania ściśle współdziałają z ogromnymi zakładami fabrycznymi, dokładnie analizując konkretne elementy produkcji, co powoduje, że tworzone przez nich maszyny wypełniają jakiekolwiek potrzeby masowych zakładów produkcyjnych chemicznych, czy kosmetycznych. Dziś każde przedsiębiorstwo ma możliwość utworzenia własnej linii rozlewniczej, korespondującej do charakteru działalności. Maszyny pakujące dostarczane przez firmy takie jak PE LABELLERS, CFT, COSMPACK, FT SYSTEM, czy ZALKIN , cechują się wygodną obsługą i bezpieczną eksploatacją. Urządzenia te tworzone są nie tylko pod względem poprawy efektywności fabryk ale też w trosce o zdrowie pracowników, jak również bezpieczeństwo otoczenia Odkryjcie najciekawsze spośród nich.

Etykieciarki – sposób na szybką dekorację opakowań

Etykieciarki produkowane przez firmę PE LABELLERS to bardzo innowacyjne urządzenia o niezwykłych możliwościach. PE LABELLERS, jako lider w dziedzinie maszyn etykietujących, zadbał o zgodność urządzeń z wymogami technologicznymi dużych zakładów przetwórczych. Etykieciarki funkcjonują bowiem z efektywnością w granicach do nawet 72 000 opakowań na godzinę, co znacząco poprawia możliwości produkcyjne. Urządzenia te ozdabiają pojemniki z wykorzystaniem zimnego kleju, kleju topliwego, etykiet samoprzylepnych, kleju termokurczliwego, jak i bez klejowej metody aplikacji ADHESLEEVE, która jest bezpieczna dla człowieka i środowiska.

Aplikatory etykiet firmy PE LABELLERS są wyposażone w niekonwencjonalne rozwiązania, które zapewniają niezawodność maszyn i wygodę stosowania. Czynności związane z pielęgnacją etykieciarek zostały zmniejszone do minimum, przez zaimplementowanie automatycznego systemy smarowania. Poszczególna maszyna potrafi stosować kilka technik etykietowania, co sprawia, że znakomicie działa się w wielobranżowych przedsiębiorstwach. Każda z etykieciarek zaopatrzona jest również w automatyczny orientator pojemników przez co może zdobić opakowania o zróżnicowanym gabarycie i kształcie. Dodatkowo serwomotory i napędy krokowe w całości śledzą ruch obrotowy platform. Maszyna funkcjonuje perfekcyjnie, produkując dochody dla całego przedsiębiorstwa.

Jedną z rekomendowanych przez nas maszyn etykietujących, jest etykieciarka rotacyjna model Rollmatic 810 – 15- CR 2-3-425. Ta etykieciarka aplikuje etykiety OPP z rolki stosując w tym procesie klej hot-melt. Najistotniejszym elementem maszyny jest urządzenie regulujące folię, które modyfikuje każde pionowe przesunięcie naklejki. Ta funkcja umożliwia estetyczne wykończenie każdego pojemnika. Aplikator etykiet zaopatrzony jest również w układ tnący, złożony z z jednego albo dwóch statycznych noży rotacyjnych. Konstrukcja urządzenia pozwala na użycie rożnych typów kleju hot melt co powoduje, że jest wyjątkowo wielofunkcyjnym urządzeniem, które z łatwością podlega konserwacji

Uniwersalne nalewarki o podwyższonym standardzie

Nalewarki pełnią niezwykle istotną rolę w kompletnej linii rozlewniczej. Jak nie najistotniejszą. Duża liczba producentów (takich jak CFT) przywiązuje szczególną wagę do użyteczności maszyn. Pośród najczęściej stosowanych nalewarek, na szczególne wyróżnienie zasługują nalewarki grawitacyjne oraz nalewarki izobaryczne. Urządzenia te zapewniają nalew do butelek PET jak również szklanych, a także do metalowych puszek i słoików. Nalewarki działają z skutecznością od 3 000 do 90 000 opakowań na godzinę w zależności od określonego modelu.

Maszyny rozlewnicze, takie jak nalewarki jak i dozownice zazwyczaj są wyposażeniem pełnych monobloków. Ponadto monobloki składają się także z takich urządzeń jak płuczki a także zamykarki, poprzez co mogą przeprowadzić proces nalewu od początku do końca. Trójblok MASTER CAN TRONIC to intuicyjna maszyna wytworzona do nalewu napojów gazowanych i niegazowanych w wszelkiego typu puszki. Wyposażony został w oryginalne zawory, które eliminują natlenienie się końcowego produktu. Sposób funkcjonowania trójbloku zapewnia dokładną penetrację zaworu rozlewającego w głąb opakowania, przez co dozowany płyn jest wolny od wszelkich zarazków

Inną maszyną rozlewniczą wykorzystywaną obecnie przez sporą liczbę producentów wyrobów warzywnych i owocowych jest dozownica tłokowa. Niezwykle prosto napełnia takie wyroby jak sosy albo marmolady gwarantując maksymalny poziom bezpieczeństwa i kontroli jakości. Dozownice są w stanie dozować produkty o zróżnicowanej konsystencji i temperaturze ( na ciepło i na zimno). Są maszynami o wysokiej wszechstronności i równie wysokiej wydajności. Firma CFT, jako jeden z najbardziej cenionych producentów dozownic produkuje również takie urządzenia jak dozownice teleskopowe, dozownice kieszeniowe, dozownice grawitacyjne, a także dozownice próżniowe.

Fascynacja nowoczesnymi maszynami rozlewniczymi kwitnie. Dziś w Polsce mnóstwo przedsiębiorców korzysta z systemów usprawniających produkcję. Należy wspomnieć że maszyny rozlewnicze zapewniają wysokie standardy bezpieczeństwa procesów, co odzwierciedla następnie jakość dostarczanych przez Państwa produktów.

Jako partner takich marek jak PE LABELLERS i CFT promujemy oryginalne rozwiązania w zakresie całkowitych linii rozlewniczych. Jesteśmy w stanie zaopatrzyć każdy zakład przemysłowy w niezbędne urządzenia do pakowania oraz nalewania. Troszczymy się o silniejszą przyszłość dużej liczby lokalnych przedsiębiorstw.

Szczegółowe informacje o naszej firmie i o naszej ofercie odnajdą Państwo na naszej stronie www: maszyny pakujące.

Strona używa cookies
Ok