Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Profesjonalny tłumacz języka norweskiego
8 listopada, 2016
banery reklamowe - druk banerów - banery Kraków - druk banerów Kraków
Banery reklamowe: projekt, druk i lokalizacja
9 listopada, 2016

Deski kompozytowe Twinson

deski kompozytowe Twinson deski bezobsługowe deski tarasowe

Jak sprawić, ażeby taras albo przydomowy ogród wzbudzały podziw gości i również były bardzo wygodne? Wystarczy przymocować deski kompozytowe Twinson, które posiadają zalety konwencjonalnego drewna i PVC. W Internecie można swobodnie je wyszukać wpisując, m in. zwroty „deski tarasowe twinson sklep” czy „twinson deski sklep internetowy”. Wytworzone są z doskonałej jakości surowców, posiadają modny wygląd i będą służyły naprawdę bardzo długo.

Czym charakteryzuje się technologia Twinson?

Bezobsługowe deski tarasowe Twinson to obietnica wieloletniego korzystania, wygody i oryginalnej oprawy zielonego dachu i wszelkiego innego terenu „odkrytego”, które jest zintegrowane z domem. Sprzedawcy dają 25 – letnią gwarancję na korozję biologiczną, jest niewrażliwy na występowanie zabrudzeń i nie trzeba go specjalnie wygładzać. Przez długie lata utrzymuje pierwotny design drewna z jednoczesnym zachowaniem zalet PVC. Trzeba dostrzec, że zwłaszcza w okresie letnim na tarasie, loggii czyli zielonym dachu pojawia się mnóstwo insektów, które mogą spowodować na nim sporo szkód. Deski wykonane z materiału kompozytowego Twinson są i na ów element odporne. Nie kruszeją, nie mają destrukcyjnego wpływu na naturę, są nieprzemakalne i przyjemne w codziennej pielęgnacji. Ponadto nie wymagają profesjonalnych narzędzi podczas zakładania. Może je stąd przymocować każdy z nas. Wyróżniają się także wspaniałą twardością, mają antypoślizgową warstwę i niezauważalne moduły mocujące, dzięki którym nawierzchnia, m in. balkonu jest perfekcyjnie gładka (bez rozwarstwień, śrub albo drzazg). Konkretne modele desek różnią się wielkością (z dyletacją), wykończeniem i barwą Co istotne – po montażu nie należy ich także impregnować. Idealnie wkomponowują się zarówno w nowoczesną, jak i klasyczną konstrukcję. W chłodne dni deski bezobsługowe Twinson przynoszą wrażenie ciepła, natomiast gdy jest gorąco praktycznie w ogóle nie rozgrzewają się. Można śmiało spacerować po nich bosymi stopami nie czując żadnego dyskomfortu. Jeśli więc chcemy, aby nasz ogródek, taras lub loggia prezentowały się interesująco oraz równocześnie były wygodne, to warto zainwestować rzeczywiście w tę technikę.

Na jaki rodzaj deski kompozytowej się zdecydować?

Wybrać możemy cztery modele desek Twinson: deski O-Terrace, O-Terrace+, Maxi oraz Massive. Wszystkie mają: odporność na pleśń, próchnicę, na ubrudzenia i „ekologiczny” design. Są ponadto w całości ekologiczne (można je w 100% zutylizować) oraz mamy szansę je zastosować w domach jednorodzinnych. Deska O-Terrace+ oraz Massive można zastosować na nawierzchniach handlowych (sklepowych czy restauracyjnych) oraz w miejscach użyteczności publicznej. Mają po obu stronach wygładzony albo drobny ryfel, natomiast do wyboru są lagry aluminiowe lub drewniane. O-Terrace+ posiada – w odróżnieniu do pozostałych desek – jednostronny ryfel w kształcie fali. Warianty O-Terrace oraz Maxi mają gruby albo delikatny ryfel, natomiast wybrać możemy legary aluminiowe oraz drewniane. W wersji O-Terrace ponadto – legary PVC. W przypadku Twinson O-Terrace i Terrace Maxi można wybrać dwa wzory wykończenia: listewką aluminiową albo listewką Twinson. Model Massive świetnie sprawdzi się w miejscach o zawiłych kształtach. Deski są profesjonalnie przycięte i w ogóle nie należy ich zakrywać listewkami.

O wyborze tanich desek tarasowych twinson dobrze byłoby pogadać ze znawcą, inaczej kimś, kto aktualnie je albo montował samodzielnie albo ma na ich temat dobrą wiedzę. Warto też zaczerpnąć z wytycznych wprowadzonych na stronach internetowych o deskach bezobsługowych, np. z blogów lub propozycji sklepów. Głównie po to, ażeby zorientować się jak faktycznie poszczególne modele wyglądają, ile kosztują i który odcień najbardziej by nam odpowiadał.

Deski bezobsługowe – gdzie nabyć?

Po pierwsze w sklepikach internetowych i stacjonarnych z wyrobami budowlanymi i wykończeniowymi. Dobrze jest, jeżeli obsługuje nas specjalista, który wyselekcjonuje korzystne dla nas rozwiązanie. Prócz desek kompozytowych trzeba zakupić legary tarasowe (konstrukcyjne, montażowe), aluminiowe profile startowe, aluminiowe profile wykańczające (kątowy, zakrywający), listewki do wykończenia, profile wykonane z materiału kompozytowego (kątownik zewnętrzny), łączniki do desek, stalowe narożniki, wkręty do zaczepów końcowych, uchwyty końcowe, zaślepki do desek z adaptorami oraz roztwór do mycia. W najtańsze deski tarasowe twinson można się zaopatrzyć wówczas, gdy sklep internetowy bądź stacjonarny proponuje ciekawe zniżki. Przez cały czas jednak patrzmy na wartość brutto, a nie netto. Oprócz tego skontrolujmy, czy drewno zużytkowane do wytwarzania desek pochodzi z trwale zagospodarowanych europejskich zasobów leśnych i posiada certyfikat PEFC. Co do odcienia, to możemy wybrać orzechowy, popielaty, stalowy, morelowy, korzenny brąz, grafitowy, leszczynowy i czekoladowy. Ich barwa po ułożeniu prawdopodobnie ulegnie delikatnym metamorfozom, jednakże po kilku miesiącach się stabilizuje. Większość sklepów proponuje bezpłatne próbki, za sprawą których można stwierdzić jak rzeczywiście wyrób wygląda. Z reguły trzeba wypełnić przystępny kwestionariusz na stronie albo umówić się telefonicznie z biurem.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kliknij w link – deski tarasowe twinson najtaniej

Strona używa cookies
Ok