Pozycjonowanie stron internetowych Tworzenie stron www Projektowanie sklepów internetowych
Projektowanie stron internetowych
8 listopada, 2016
Tłumacz norweskiego tłumacz polsko - norweski tłumacz przysięgły norweskiego
Profesjonalny tłumacz języka norweskiego
8 listopada, 2016

Lokalizatory GPS

Monitoring pojazdów GPS lokalizatory GPS lokalizowanie samochodów GPS

Lokalizator samochodu GPS – doskonała ochrona przed kradzieżą

Rabowanie auta dla wytrawnego oszusta jest jak „kaszka z mlekiem” Nim jednakże to uczyni zerka, jaki będzie najbardziej odpowiedni. Najczęściej „węszy” po alejkach, jeździ po blokowiskach oraz dookoła sklepów. Innymi słowy – typuje pojazd. W następnej kolejności inwigiluje go przez dłuższy czas, aby upewnić się, iż nikt go nie złapie „za rękę” w czasie uskuteczniania przestępstwa. Do skradzenia czyjegoś mienia przystaje zwykle po zmroku oraz pochłania mu to niestety nie więcej niżeli 40 sekund. Właśnie – tylko tyle mu potrzeba na to, żeby dostać się do pojazdu, wyeliminować alarm oraz nim odjechać. Niechybnie zostanie potajemnie sprzedany. Pilnujmy więc nie tylko swojego auta, lecz także prawa jazdy, dokumentów rejestracyjnych itp.

Dobrym rozwiązaniem jest umieszczenie w aucie autonomicznego systemu obserwującego. Z jego pomocą będzie osiągalny monitoring pojazdów GPS. Na czym on naprawdę polega? Otóż ów system ochronny monitoruje, w którym miejscu jest nasz wóz przez 24 h na dobę. W każdej chwili możemy stwierdzić, czy nie stało się z nim coś podejrzanego. W razie alarmu możemy szybko zareagować, a auto zostaje zablokowane przez system zabezpieczeń. Co ważne – o wydarzeniu jest powiadomiona najbliższa jednostka Policji, która szybko odbiera wszystkie szczegóły.

Lokalizatory GPS informują czynne przez całą dobę Centrum Monitoringu, z jakim podpisaliśmy umowę na udzielanie takiej pomocy. Operator bezzwłocznie kontaktuje się z naszą firmą chcąc określić jaka jest podstawa alarmu. Kiedy zajdą okoliczności kradzieży, wóz błyskawicznie jest zablokowany, natomiast Policja zawiadomiona. Monitoring GPS jest aktualnie najbezpieczniejszym i najkorzystniejszym narzędziem do monitorowania osobistych i firmowych aut.

Monitorowanie samochodów firmowych

Dla przedsiębiorstw, które administrują samochodami ciężarowymi, dostawczymi, osobowymi oraz maszynami, lokalizator GPS jest wprost niezastąpiony. Dzięki niemu mamy możliwość w łatwy oraz niezawodny sposób sprawdzać godziny pracy pojazdów i pracowników, nadzorować wykorzystanie paliwa, posiadać dostęp do wszelkich ważnych danych w każdym momencie.

Samochody ciężarowe

Za sprawą lokalizatora GPS za każdym razem będziesz wiedzieć, dokąd aktualnie stoi konkretny pojazd. Będziesz mógł go śledzić na mapie najróżniejszych krajów, analizować jego położenie (czy kierowca nim kieruje albo ma przestój), ile czasu pracownik go prowadzi, jaka jest średnia spalania, nacisk na oś oraz poziom paliwa. Wnikliwie obejrzysz trasę transportu, w tym momenty postojowe oraz odbyty dystans. Oraz najważniejsze – w wybranej chwili skontrolujesz pracę tachografu.

Samochody dostawcze

Monitorowanie pojazdów Gorzów da Ci szansę sprawdzenia nacisku na pedał gazu, szybkości obrotowej napędu oraz jego ciepłoty, temperatury chłodni i mroźni, poziomu paliwa, prędkości oraz kontrolek z deski rozdzielczej. Lokalizator GPS łatwo odczyta informacje z komputera pokładowego, a dzięki szczegółowemu raportowi na bieżąco będziesz wiedzieć, które auta są najbardziej obłożone pracą i którzy prowadzący zaoszczędzają największą ilość paliwa.

Maszyny robocze

Jeśli Twoje maszyny są umieszczone na terenie budowy, zwłaszcza nocą, powinniśmy uzbroić je w lokalizację pojazdów GPS. Za sprawą nawigatora masz szansę stwierdzić napięcie zasilania, czy stacyjka oraz napęd są zgaszone, stan paliwa, stan blokady rozrusznika oraz obecny czas pracy. Od razu da się zauważyć ile pojazdów pracuje, zaś ile ma pauzę. Raport ze skończonej pracy jest tak drobiazgowy, że da się z powodzeniem odwzorować przejazd pojazdu po polach rolniczych.

Samochody osobowe

Za sprawą lokalizatora GPS możesz obserwować pracę dowolnych pracowników, monitorować jaki jest poziom paliwa w zbiorniku, przebieg, ucisk na pedał gazu itp. Ustalisz także ilu rzeczywiście masz Nabywców i przypiszesz do nich poszczególnych kierowców. Stwierdzisz także liczbę przestojów w czasie i po pracy. Jazdę firmową od osobistej oddzielisz, m in. z wykorzystaniem włącznika trybu jazdy.

Gdzie można zaopatrzyć się w ten system?

Konkretne przedsiębiorstwa, które proponują obsługę monitorowania samochodów, można odnaleźć za pomocą Google. Na uwagę zasługuje jednakże GPS System Monitoringu – nieduże przedsiębiorstwo z województwa lubuskiego. Propozycja zawiera System GPS Standard oraz Urządzenie GPS PRO+. Ceny abonamentu nie są wysokie, a instalacja zależy od oczekiwań Interesanta oraz rodzaju auta. W klasie PRO+ atrakcyjnymi możliwościami są: interfejs magistrali szeregowej, hamowanie systemu przy słabym akumulatorze oraz rejestrowanie zmian nachylenia oraz przeciążenia. Firma GPS System Monitoringu umożliwia globalny zasięg GPS, kompletną obsługę systemu 24 h na dobę i – co najcenniejsze – dyskrecję.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie firmy klikając w link – Monitorowanie samochodów Gorzów

Strona używa cookies
Ok