Malowanie bawialni i sal zabaw dla dzieci
Malowanie bawialni i sal zabaw – murale przyjazne dzieciom
18 listopada, 2017
Okna i drzwi dla Twojego domu
Okna i drzwi – porady, analizy
3 grudnia, 2017

Wydarzenia o charakterze sportowym często wiążą się z dużym zainteresowaniem kibiców. Śledzą oni rozgrywki na żywo, kanały sportowe cieszą się niesłabnącą popularnością. Wielu fanów sportu docenia też możliwość obserwowania zmagań poprzez social media. Sport powoduje silne wrażenia: kibicujemy ulubionej drużynie, pilnie przyglądamy się wynikom sportowych starć, wspieramy mistrzów zarówno w chwilach wzlotów, jak i upadków. Nie powinno dziwić to, że osoby czuwające nad przebiegiem wydarzeń sportowych dokładają wszelkich starań, żeby uświetnić te ważne momenty. Tutaj pojawiają się banery LED, telebimy i ekrany LED.

Istotne punkty udanego wydarzenia sportowego

Pod uwagę jest brane masę czynników. Dużą rolę odgrywa położenie. Kibice muszą w łatwy sposób dotrzeć na obiekt sportowy. Osoba zajmująca się organizacją musi zapewnić ochronę nie tylko drużynom, ale też fanom sportu. Dużą rolę odgrywa prezenter sportowy, to on zagrzewa do wspierania zawodników czy podaje szczegółowe informacje dotyczące wyniku czy danego sportowca. Nie mniej ważna jest wizualna część rozgrywek sportowych. Każde wydarzenie sportowe powinno mieć właściwą otoczkę wizualną, taką która widzom zapadnie w pamięć i ułatwi śledzenie zmagań. Kluczowe znaczenie ma oświetlenie i jak najszybsze przekazywanie informacji w prostej, graficznej postaci, dlatego niemal niezastąpione są różnego rodzaju ekrany LED: telebimy, banery czy kurtyny. Stosuje się je w projektowaniu licznych elementów toru wyścigowego, boiska do piłki nożnej, siatkowej czy koszykówki.

Wiele zastosowań – telebimy i banery LED

Wykorzystanie ekranów, telebimów LED stwarza wiele rozwiązań organizatorom. Na rynku dostępne jest wiele wersji sprzętu LED. Są one wykorzystywane zarówno w halach sportowych, jak i na niezadaszonych boiskach. Niezmiernie istotne jest dostosowanie ekranu do rozmiaru obiektu, odległości kibiców od areny rozgrywek. Wpływa to na bezproblemowe śledzenie zmagań sportowych. Sprzęty, w tym telebimy, muszą być dostosowane do obiektu w którym zostaną zamontowane. Duże znaczenie ma stopień jasności ekranu, powinien on różnić się w zależności od zastosowania wewnętrznego lub zewnętrznego sprzętu. Wykorzystanie nowoczesnej technologii skutkuje tym, że zmiany pogody nie są problemem. Ekrany LED sprawdzą się bez względu na deszcz albo upał. Ekrany łączy się modułowo, daje to ogromne możliwości i dzięki temu każdy event sportowy zyskuje swój niepowtarzalny charakter. Z całą pewnością docenią to sami sportowcy i kibice.

Banery LED – imprezy sportowe

Organizatorzy imprez sportowych pośród tak szerokiej gamy produktów z całą pewnością znajda, coś co będzie pasowało do charakteru wydarzenia. Najpopularniejsze są telebimy LED. Składają się one z oddzielnych modułów,które można łączyć ze sobą. Można z nich korzystać zarówno podczas imprez plenerowych, jak i tych w zamkniętych obiektach. Interesującym rozwiązaniem są kurtyny LED. Są one niezwykle elastyczne, przez co można z nich stworzyć różnego rodzaju konstrukcje. Można je wykorzystać jako tło, czy element scenografii. Je też dzieli się na te do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Ekrany ledowe wykorzystuje się do wyznaczania granic boiska, zarówno na hali, jak i na boisku do piłki nożnej. Bandy LED są dodatkowo wzmocnione, nie uszkodzi ich siła z jaką wpadnie na nie na przykład piłkarz. Są one doskonałym nośnikiem materiałów promocyjnych. W każdym drużynowym starciu wymagana jest tablica prezentująca wyniki. To z nią związane są największe emocje. Zastosowanie tablicy LED powoduje to, że wynik meczu zostanie podświetlony i wyeksponowany.

Telebimy i banery LED jako element kampanii marketingowej

Pozyskanie osób, które będą chciały wesprzeć finansowo inicjatywę odgrywa kluczową rolę w czasie przygotowywania każdego wydarzenia sportowego. To bardzo często oni decydują o tym, czy impreza będzie miała szanse przyjąć się w sportowym świecie. Bardzo często firmy inwestujące tego typu imprezę chcą aby ich logo będzie właściwie zaprezentowane. W tym celu także można wykorzystać ekrany LED. Stwarzają one znacznie więcej możliwości niż zwykły baner, czy inne statyczne formy. Sponsor może wyświetlić spot reklamowy, a taka forma reklamy z całą pewnością trafi do przybyłych na to wydarzenie kibiców.

Telebimy LED dostosowane do potrzeb

Kupno różnych ekranów LED to świetna lokata dla przedsiębiorstw lub instytucji, które ciągle będą z nich korzystać systematycznie. Z całą pewnością powinni o nim pomyśleć właściciele i innych tego typu obiektów. Trzeba zainwestować w ekrany najlepszej jakości, o idealnym kontraście. Serwisowanie takiego sprzętu często gwarantują sami producenci. Podczas zakupu powinniśmy sprawdzić, że jest możliwość skorzystania z pomocy technicznej, także po upływie gwarancji. Organizatorzy eventów sportowych, które nie nie są organizowane cyklicznie, mogą pomyśleć o usłudze wypożyczenia wszelkiego rodzaju telebimów i banerów LED. Bardzo często takie usługi zapewniają sami producenci. Jednocześnie zapewniają oni także serwis techniczny związany ze sprzętem LED. Usługa wypożyczenia ekranów LED zawiera przewóz, instalację, i jego ustawienie.

Przygotowanie imprezy sportowej to spore wyzwanie logistyczne. Zadbać trzeba o wiele aspektów : sportowców, widzów i całą otoczkę tego typu eventu. W czasie takich wydarzeń ekrany LED są niezastąpione. Wykorzystuje się je do prezentacji wyników, wszelkich zbliżeń na boisko, czy prezentowania ujęć z powtórek. Bandy też mogą być wyposażone w ekrany LED, oczywiście są one wzmocnione, aby nie uległy zniszczeniu. Stosowanie telebimów i kurtyn LED to wiele pomysłów na dostosowanie przestrzeni przy boisku, czy obok toru wyścigowego. Najlepiej postawić na najwyższej jakości sprzęt, zarówno ten wypożyczany, jak i kupiony.

Telebimy i banery LED na każdą okazję —-> http://www.investtech.pl/wynajem-telebimow-i-sprzetu-av/

Strona używa cookies
Ok