Projektowanie instalacji c.o. – jaki system wybrać?
27 lipca, 2016
Ozonowanie pomieszczeń, wody i żywności
29 lipca, 2016

W czasach masowych usług bardzo ważne jest bezpieczeństwo towarów. Bez względu na rodzaj przewozu każdy producent pragnie zagwarantować przewożonym produktom najwyższą jakość. Stosuje więc nowoczesne i efektywne rozwiązania, które chronią towar przed uszkodzeniem i wilgocią. Materiały do pakowania, bo o nich mowa, produkowane są z najdokładniejszą precyzją. Są trwałe mechanicznie, elastyczne i niepodatne na rozdarcia. Bardzo często tworzy się je z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, dostarczamy naszym Klientom praktyczne rozwiązania w okazyjnych cenach. Codziennie rozmawiamy z wieloma Klientami. Obserwując ich wymagania wiemy jakie oczekiwania mają spełniać właściwości materiałów do pakowania. Starannie dostosowujemy produkty do Państwa potrzeb. Jesteśmy w stanie zaoferować takie produkty jak: siatka do owijania palet, worki do węgla i kaptury foliowe.

Siatka do owijania palet – wysokie standardy i elastyczność

Zjawisko kondensacji jest najczęściej najgorszym problemem z jakim walczą pracownicy zakładów przemysłowych. W zależności od typu towaru, zbyt duże zawilgocenie może prowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez nas siatka do owijania palet to artykuł który eliminuje zjawisko kondensacji, powstałe w efekcie różnicy temperatur. Ta siatka gwarantuje maksymalną wentylację ładunku i może być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia, bądź także ochrony takich artykułów jak mleko, warzywa, owoce, czy drewno, które potrzebują najwyższego poziomu ochrony. Siatka elastyczna do owijania palet cechuje się dużą odpornością na rozdarcie i dostęp promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet oferujemy zindywidualizowany do Państwa wymagań produkt. Gwarantujemy dowolny wybór rozmiarów jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w owijarkach automatycznych, a także ręcznie, gdyż jest bardzo praktyczna w użyciu.

Kaptury foliowe – praktyczne i niezastąpione

Proste pakowania towarów na paletach jest już możliwe. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony towaru w trakcie dalekiego przewozu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni ultrafioletowych i są wytrzymałe na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Wyróżniamy kaptury foliowe termokurczliwe i kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej. Kaptury foliowe termokurczliwe potrzebują działania ciepła do całkowitego zamknięcia. W trakcie zgrzewania idealnie dostosowują się do rozmiaru i kształtu towaru, gwarantując najbardziej efektywne warunki pakowania. Kaptury foliowe na palety mają jeszcze jedną, bardzo ważną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w ciekawą grafikę, wydrukowaną na wierzchu. Przez ten prosty zabieg stają się idealnym nośnikiem reklamy, którą zobaczy każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety dokładnie zabezpieczy Twój ładunek przez odkształceniem i wilgocią.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla prezentują elegancki wygląd. Są one wytwarzane po to aby zapewnić najdoskonalsze warunki magazynowania opału i ciekawą formę informacji reklamowej. Jako producent produktów do pakowania, zapewniamy także nowoczesne rozwiązania reklamowe. Na każdym kupionym przez Ciebie worku zaprojektujemy przyciągającą informację o Twoim produkcie. Według nas jest to atrakcyjny sposób na przyciągnięcie nowych Klientów i utrwalenie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla tworzone są z wytrzymałych materiałów o różnych pojemnościach (od 5 do 50 kg) . Na indywidualne zamówienie Klienta robimy także worki o niestandardowych wymiarach.

Siatka rolnicza – przystępne ceny i jakość w jednym

Jako producent siatki ogrodzeniowej wiemy, że bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Szczególnie dla rolników, których chcą chronić swoje pola uprawne przed atakującą wygłodniałą, leśną zwierzyną. Produkowana przez nas siatka rolnicza to atrakcyjna cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o unikatowych właściwościach. W naszym sklepie wytwarzamy siatkę o rozmiarze i gramaturze wybranej przez Klienta. Dopasowujemy się do jakichkolwiek potrzeb Klienta i gwarantujemy precyzyjną realizację zlecenia. Siatka rolnicza produkowana jest z tworzyw o znakomitej jakości, co powoduje, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

Podczas pakowania równie ważne są akcesoria, które na końcu zabezpieczają ładunek przed uszkodzeniami, wilgocią i promieniami ultrafioletowymi. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostatnie ogniwo do profesjonalne ochrony towarów. Stosując taśmy polipropylenowe zapewniasz sobie maksimum komfortu i wysoką jakość zabezpieczeń. Ze względu na niską cenę i znakomitą trwałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych produktów do pakowania. W ofercie mamy także zapinki do przypinania ładunków, które konkretnie montują każdy typ ładunku na paletach. Dzięki wysokiej wytrzymałości złącza powinny być wykorzystywane zawsze tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent kapturów foliowych i innych materiałów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie potrzeby naszych Klientów. Dbamy o fachowe zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i zniszczeniem. Od wielu lat zapewniamy naszym Klientom praktyczne i skuteczne rozwiązania w zakresie pakowania. Realizujemy indywidualne zamówienia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy doskonałą jakość materiałów w najniższej cenie, co sprzyja bliskiej współpracy. Bezpieczeństwo Twoich produktów to dla nas priorytet numer 1.

Odwiedź naszą stronę internetową i dowiedz się więcej:siatka elastyczna do palet.

Strona używa cookies
Ok