Chicago Pneumatic Polska
Narzędzia pneumatyczne dla efektywnej pracy
20 grudnia, 2016
Fizjoterapia i rehabilitacja w leczeniu kręgosłupa
22 grudnia, 2016

Dobry Dj na event

Profesjonalny dj na imprezy biznesowe dj na eventy pracownicze dj w Łodzi i okolicach
Wyruszenie do lokalu w piątkowy albo sobotni wieczór, oznacza dla większości młodych ludzi fajny sposób na spędzenie czasu wolnego. Ale nie wyłącznie – chodzi jednocześnie o odskocznię, m in. po wymagającym dniu w pracy, po nadzwyczaj istotnym sprawdzianie (m in. licencjackim), po otrzymaniu posady, na którą od dłuższego czasu się czekało. Powodów do fetowania można prawdopodobnie odnaleźć tyle, ile jest osób na świecie. W jaki sposób się jednak zorganizować do specjalnego eventu, na jakim centralną postacią dbającą o oprawę muzykalną jest DJ? Co ubrać, w jaki sposób się zachowywać oraz na który trunek się zdecydować, jeżeli wędruje się do lokalu pierwszy raz? Dla gości świętujących często odpowiedzi na te pytania będą proste, jednakże niewystarczająco obeznanym z pewnością się przydadzą.

Jakie jest najlepsze miejsce na imprezę?

Wybrany przez nas klub ma swoisty, wyjątkowy klimat. Żeby dobrać ten, który będzie po prostu przystawał do naszych preferencji, powinniśmy: po pierwsze – spytać przyjaciół, którzy poprzednio w nich imprezowali i wiedzą mniej więcej jaka panuje tam atmosfera. Po drugie – bez niczyjej pomocy przypadkowe odwiedzić i na własne oczy przekonać się, który jest dobry. Po trzecie – zanalizować to, na czym szczególnie nam obecnego wieczoru zależy, np. szukamy drugiej połówki, przyjaźni albo jedynie szalonej zabawy do białego rana. W Internecie mamy możliwość również wynaleźć sporo stron w rodzaju „przewodnik balangowicza”, na jakich znaleźć można wstępne porady na temat tradycyjnych przygotowań do sobotniego wyjścia. Jeśli jednak wybraliśmy event klubowy z DJ-em, wtedy powinniśmy kierować się tutaj odrobinę odmiennymi wytycznymi. Jakimi?

Czego nie może zabraknąć na dobrej imprezie?

Przede wszystkim w ogóle nie możemy pić pokaźnej ilości napojów wysokoprocentowych na pusty żołądek oraz zmierzać na event już podpitym (bądź wyraźnie upitym). Wówczas cała zabawa utraci sens. Po godzinie bądź dwóch w ogóle nie będziemy w stanie korzystać z aury klubu. A co istotniejsze – z oferty muzycznej DJ-a na zabawie! Wystarczy jak skonsumujemy zdrowy posiłek (nie opychając się). Do lokalu trzeba chodzić ze spokojną głową, w optymalnej formie i z optymistycznym podejściem. Nie warto ubierać się warstwowo, albowiem zwyczajnie jest w nim wyjątkowo gorąco. Można śmiało tańczyć na krótkim rękawku. Panowie, którzy chcą włożyć koszulę z długim rękawem, powinni bezzwłocznie wsadzić ją z powrotem do szafy! Niesłychanie szybko powstaną plamy od potu, co może w mgnieniu oka zrazić kobiety do asystowania podczas tańca. Jeśli już jesteśmy przy Paniach… trzeba omijać szerokim łukiem cieplejsze jeansy, pończochy pod nimi i wszelakie rzeczy, które przywodzą na myśl wydziergane przez babunie na drutach… Całkowicie nie przeznaczone są one na omawianą okoliczność. Jeżeli ciągle nie wiemy jak się ubrać, powinnyśmy popatrzyć na zdjęcia DJ-a na imprezie. Kolejną kwestią jest zaczarowany kolor biały. Klubowicze są zobowiązani z niego zrezygnować na rzecz głębszych odcieni. Biel dynamicznie odbija światło oraz odsłoni wszelkie skazy bielizny. Lub fakt kompletnego jej nieposiadania. Powinnyśmy dobrać z dystansem jaskrawe dodatki, np. fluorescencyjne kolczyki.

Żeby potańcówka nie była „porażką”, nie może odbyć się bezsprzecznie bez:

  • zgranej paczki towarzyszy,
  • pozostałych osób, w towarzystwie których bardzo lubimy przebywać,
  • odrębnego pomieszczenia dla osób tańczących oraz pijących,
  • zgadywanek, konkursów oraz najrozmaitszych gier
  • fenomenalnej oprawy muzycznej

Trzy najpopularniejsze pomyłki kobiet idących na potańcówkę

Pokaźne szpilki. Owe wyrażenia mówią same za siebie. Takie buty są niebywale niefunkcjonalne, często twarde wewnątrz i nienaturalnie zginają stopę. Można nabawić się urazu, dostać nagniotków oraz odparzeń (najczęściej, gdy właścicielką zawrotnych szpilek jest osoba zakładająca je od czasu do czasu), nadepnąć komuś na stopę oraz wyrządzić potworny ból. Zwykle do lokali nie można wkraczać w szpilkach posiadających obcas wykonany z metalu, bo możemy nimi zepsuć, m in. parkiet lub inne elementy wnętrza. Drugim okropnym uchybieniem pań jest balowanie z rozpuszczonymi oraz równocześnie mokrymi włosami. Można uderzyć nimi kogoś po buzi, w ogóle nie wygląda to ładnie oraz nie będzie przyjaźnie przez nikogo odczuwane. Finałowym wielkim błędem Kobiet jest zabieranie ze sobą na imprezę z DJ-em znacznej torebki z kompletnymi dokumentami, mnóstwem kosmetyków, telefonem, tabletem i innymi rzeczami, które faktycznie są niepotrzebne. Jeśli zdarzy się, że nikt ze znajomych w ogóle nie będzie nadzorował kurtek i toreb, mamy szansę paść ofiarą kradzieży. Natomiast wtedy stracimy wszystko, z czym przybyliśmy do lokalu. Trzeba wziąć ze sobą kopertówkę do założenia na łańcuszku bądź inną drobną torebeczkę, do której pakujemy jedynie to, co autentycznie potrzebne, m in. pieniądze i telefon. Z ową torbą będzie można nawet skakać (jeżeli nie jest nadmiernie obładowana).

Jeżeli nie masz zielonego pojęcia jak wygląda potańcówka klubowa z udziałem słynnego DJ-a, wejdź w niniejszy odnośnik – DJ Jacek PP na imprezy w Łodzi

Strona używa cookies
Ok