filmowanie z powietrza filmowanie z drona filmowanie dronem firma
Usługi filmowania dronem
27 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
30 kwietnia, 2017

Planowanie wesela – DJ, wodzirej czy konsultant ślubny?

dj na wesele dj na wesele warszawa oprawa muzyczna imprez

Kiedy wesele organizujemy sami…

Już za moment ten wielki dzień, a Ty nie wiesz w jaki sposób to wszystko zorganizować? Zawsze przed parami, które planują się pobrać, wyłaniają się dwie okazje: albo sami zorganizują cały ślub i przyjęcie weselne, albo powierzą zrealizowanie niniejszego zadania fachowcom – czyli kreatorom ślubów. W pierwszej sytuacji nieodzowny jest stosowny dystans do całej sprawy, problemów oraz innych trudności, jakie będą tworzyły się nieoczekiwanie. Musisz wówczas kierować się podług tradycyjnej idei „im szybciej, tym lepiej”. Im prędzej zaczniesz obmyślanie wszystkich szczegółów, które mają wystąpić w czasie ceremonii ślubu i uroczystości weselnej, tym mniej później będziesz się przejmować. Najbardziej tym, iż w trakcie naprawdę coś wyjdzie źle – skonstruowany przez teściową wielki tort runie na podłogę, zagubią się się obrączki lub jakiś z uczestników imprezy niestety nie będzie miał gdzie spać. Aby zdążyć z planowaniem wszystkiego na czas, musisz koniecznie przemyśleć parę kwestii. Świetnie sprawdzi się harmonogram przygotowań, gdyż wówczas w każdej chwili będziesz mieć okazję do niego spojrzeć i stwierdzić, czy określone kroki są już zrealizowane.

Jeśli dywagujesz, jaką ofertę wybrać, np. jaki DJ na wesele będzie najodpowiedniejszy, to zrób tyle telefonów, ile konkretnie będzie trzeba. Wcale nie obawiaj się zadawać pytań, rozsyłać wiadomości e-mail oraz wypełniać formularzy zgłoszeniowych. Jedynie wtedy ktoś może dopasować ofertę do Twoich życzeń. Niech nie zadowala Cię pierwsza lepsza propozycja, bo potem może wyjść to, że ktoś inny ma coś o wiele ciekawszego do zaoferowania. Jeśli masz na uwadze DJ-a skonfrontuj ze sobą konkretne propozycje oraz zupełnie nie załamuj się tym, że w niektórych przypadkach może nie być w nich tego, czego poszukujesz. Zazwyczaj kapele muzyczne, DJ-e, wodzireje i inni artyści dają radę zaspokoić Twoje życzenia i kierować się radami, jakie zdobędą, m. in. kiedy chodzi o piosenkę do pierwszego tańca. Możesz także porozmawiać z przyjaciółmi, którzy uprzednio sami realizowali wspomnianą uroczystość. Może oni będą mieli namiary na doświadczonego DJ-a.

Musisz dodatkowo opracować bardzo skrupulatny rozkład ślubu i wesela w taki sposób, żeby żadnego drobiazgu nie zlekceważyć. Możesz to wykonać w prostym kalendarzu albo z wykorzystaniem tablicy powieszonej na ścianie, na której będą figurować wszystkie fundamentalne sprawy. W czasie ślubu i przyjęcia możesz poprosić świadków, aby dokładnie śledzili, żeby wszystkie zabawy toczyły się zgodnie z planem. Jeżeli zapadła decyzja, żeby zaprosić DJ-a, który równocześnie ma kompetencje wodzireja, wtedy możesz też jemu przydzielić indywidualne zadania.

A jeśli chcemy, aby ktoś zrobił wszystko za nas?

Jeżeli zupełnie nie jesteś w stanie stworzyć ślubu i uroczystości weselnej na własną rękę, jest to głównie dla Ciebie za duże wyzwanie, to możesz wynająć konsultanta ślubnego (który zaopiekuje się technicznymi kwestiami) i konferansjera z doświadczeniem. Ekspert ślubny załatwi salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze zdobienia do Kościoła i sporo innych „szczegółów”. DJ na wesele będzie sterował doborem utworów i niespodziankami dla przybyłych gości. Właśnie on będzie regulował porę indywidualnych wydarzeń,

zachęcał gości do tańca, miał wspaniały wpływ na atmosferę i dawkę ciężkiego dymu w czasie pierwszego tańca. Zadaniem konsultanta ślubnego jest po prostu odciążenie Państwa młodych w czasie przygotowań do ślubu, natomiast DJ jest oraz wykonuje swoje powinności już na weselu (mianowicie tam, w którym eksperta od ślubów już nie ma).

Poniżej znajduje się film, na którym możesz zobaczyć przyjecie weselne z DJ-em

DJ-konferansjer prawdopodobnie w ogóle nie jest konieczny w Kościele wtedy, gdy wykonywany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiego profesjonalisty niemniej żadna uroczystość nie będzie miało tak niezwykłej atmosfery, odpowiedniej ilości humoru oraz ciekawostek, na jakie wyczekują uczestnicy imprezy. Nim wyselekcjonujesz konkretny repertuar na własne wesele, odpowiedz sobie na następujące pytanie:chcesz spełnić własne potrzeby czy przyszłych uczestników? Nieprawidłowo wyselekcjonowana kompozycja potrafi efektywnie zniszczyć każde wesele. Przybyli goście w tej sytuacji najzwyczajniej w świecie tkwią przy jedzeniu, konsumują to, co jest na nim umieszczone oraz dyskutują ze sobą. Większość kawałków powinna być z pewnością taka, jaka Tobie się podoba. Dobrze jest jednak ulokować co najmniej kilka kompozycji, przy których mają możliwość biesiadować najmłodsi oraz najstarsi przedstawiciele rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na uroczystości weselnej niezwykle ważny, stąd też określ razem z DJ-em, który kawałek musi obowiązkowo zostać zagrany i w jakim tonie. W ostatnim czasie wyjątkowo poszukiwany stał się ciężki dym, i z jego pomocą nowożeńcy wyglądają jakby tańczyli w obłokach. Obsługę opisanego sprzętu lepiej zostawić ekspertom, ponieważ oni niewątpliwie wiedzą, czy w najbliższym czasie sprzęt ma zacząć działać i jakiego rodzaju lód musi koniecznie się w nim znaleźć. Może to zrealizować niewątpliwie znany DJ na weselu, jaki posiada taki sprzęt i potrafi go wykorzystać.

Jeżeli absorbuje Cię problematyka ślubna, a dokładnie sceneria muzyczna, jaka musi się na nim znaleźć, wejdź w odnośnik z boku – DJ na wesele Łódź

Strona używa cookies
Ok