Zamrażanie rur Warszawa - Usługi hydrauliczne Warszawa - Usługi gazowe Warszawa - Hydraulik Warszawa
Nowoczesne usługi hydrauliczne i gazowe
2 października, 2016
ETYIECIARKA PE LABELLERS - MASZYNY ETYKIETOWANIE ETYKIECIARKI PRZEMYSŁOWE
Oferta etykieciarek i innych maszyn pakujących od firmy Ultrapak
5 października, 2016

Na czym polega gra?

Tibia to gra on-line, w której stają ze sobą „twarzą w twarz” praktycznie każdego dnia internauci z najróżniejszych krajów. Biorąc pod uwagę jej najważniejsze cechy, określa się ją jako grę MMORPG: Massively-Multiplayer Online Role Playing Game lub „replaying on-line”. Na świat przyszła za sprawą czterech komputerowców z Niemiec, którzy wykonali ją w ramach testu. Pierwszy raz na rynku pojawiła się w 1997 roku. Od tej chwili upłynęły tylko trzy doby żeby przyłączyła się do niej pierwsza osoba on-line. Od końca lat 90 – tych grafika w grze w ogóle się nie zmieniła. Nadal oscyluje w obrębie grafik oldschool’owych, mianowicie bazuje na bitmapach zbudowanych w grafice 2D. I być może ten właśnie „drobiazg” wpływa na nadal rosnące zaciekawienie eksplorowaniem nieprzeciętnych krain w lokalizowaniu skarbów. Tibia polega przede wszystkim na wzmacnianiu istotnych cech a także umiejętności wybranego bohatera zabawy, która została stworzona przez gracza. Czyha on na rozliczne potwory, przechowuje rozmaite artefakty po pokonanych przez siebie wrogach oraz handluje nimi. Za zrealizowanie konkretnych zadań nadawane są gratyfikacje. Eksploatatorzy mogą porozumiewać się ze sobą na parę sposobów: rozmawiając bezpośrednio, zakładając tłumnie wyprawy bojowe, pielęgnując więzi kupieckie oraz przynależąc do gildii.

Program do gry MMORPG Tibia – Tibialyzer

W ostatnim czasie w sieci został udostępniony fachowy program do ułatwienia gry w Tibię – Tibialyzer. Jest on w całości autonomiczny. Jak funkcjonuje? Mianowicie jego zasadniczym zadaniem jest skanowanie dziennika serwera i danych z czatu Tibia w czasie, gdy eksploatator jest zaabsorbowany walką. Informuje go o tym, który faktycznie zainkasuje łup, jakie poniósł zranienia i jakie osiągnął doświadczenie. Jest to wyjątkowo potrzebne w momencie, kiedy internauta zamierza dokładnie wiedzieć jakich doświadczył szkód w przeciwstawieniu do innych graczy albo czy zostały upuszczone ekstra rzadkie rekwizyty. Tibialyzer ma dostęp na przykład do baz danych statystycznych NPC, wskazówek na temat stworzeń i artefaktów (zwłaszcza ich kropli i tego, gdzie najkorzystniej jest się ich pozbyć.) Co istotne – internauta nie musi opuszczać Tibii, aby posiadać takie informacje. Tybialyzer ujawnia je wszystkie za sprawą szczególnych nakładek. Korzystne dla użytkownika będzie posiadanie dobrego ekranu, gdyż w takiej sytuacji gra nie zostanie przez nie zatkana. Jeśli monitor jest raczej starszy, to znakomitym rozwiązaniem jest zmiana ich położenia. Niekwestionowaną zaletą programu usprawniającego rozrywkę jest brak tworzenia przez niego lagów, czyli przeciągania okresu między decyzjami gracza a faktyczną szybkością gry. Dzięki przedstawionym nakładkom można w nieskomplikowany sposób uwidocznić liczbę stworzeń, które internauta usunął i ilość łupów, które można wytropić. Wszystkie te informacje są każdorazowo uaktualniane, a czatowanie na łupy gracz może wyświetlić w każdej chwili. Nie trzeba weryfikować każdego konkretnego łupu, ponieważ program wykona to za użytkownika. W sytuacji, kiedy czatuje on wraz z resztą graczy, może także skontrolować, jakich strat doznał każdy członek grupy. Aby pobrać taki program wystarczy: 1) wprowadzić w wyszukiwarkę słowa : Tibialyzer download albo 2) wejść na stronę TibiaLyzer.eu oraz kliknąć zakładkę „download”.

Poradniki do gry Tibia – co można w nich znaleźć?

W Internecie można odnaleźć mnóstwo stron z przewodnikami zarówno dla internautów dopiero zbierających informacje o grze Tibia, jak i dla tych już bardziej zaawansowanych. Przykładowo wpisując w jakąkolwiek wyszukiwarkę słowa „tibialyzer guide”, „tibialyzer reddit” bądź „Tibia informator” ujawnią się te strony, na których internauci ze słabszym bądź szerszym doświadczeniem kreślą, w jaki sposób uchodzić z życiem z niektórych rozgrywek w nietypowych okolicznościach. Zwykle chodzi o wytyczne na temat: ustalania konta, zmiany image’u postaci, wariantów potworów ładunku, hp, many, rodzajów łączności z innymi graczami, gildii itp. Ciekawe są także strony odpowiadające na bardzo szczegółowe pytania internautów jak: ”Jak osiągnąć 100 level w Tibii?”, „Za pomocą jakich działań można zostać pr0 w Tibii?”, „Jak optymalnie wykorzystać Knight’a?”. Takich porad jest szczególnie dużo, dlatego należy zwracać uwagę zwłaszcza na stopień zaawansowania w walce. Najczęściej internauci nie poprzestają na skromnych opisach, które do niczego nie doprowadzają, wręcz przeciwnie – wszechstronnie przedstawiają np. charakterystykę broni, uzbrojenia, technik off-line oraz potworów. Tibialyzer guide dzielą się w zależności od typu postaci na: poradniki dla knighta, paladyna, druida i sorca. Doskonałym sposobem jest podpatrywanie poradników w formie filmów, np. na vimeo. Internauci szczegółowo ujawniają widzom, w jaki sposób uskutecznić określone działania. Rzetelnie wyjaśniają de facto każdy swój ruch, np.: prezentują jak ściągnąć grę oraz program Tibilyzer, jak radzić sobie z powszechnymi trudnościami, wtajemniczają widzów we wszystkie funkcje, z jakich wolno korzystać w czasie rozgrywki on-line i off-line oraz odpowiadają na wszystkie dziwne pytania. Niewątpliwie bez zdradzania tajemnicy swojego awansu.

Szczegółowe informacja można uzyskać tutaj TIBIALYZER

Strona używa cookies
Ok