Agencja interaktywna - Pozycjonowanie stron - Reklama w Internecie - Kampanie reklamowe w Internecie - Reklamy Adwords
Nowoczesna reklama w internecie
15 lutego, 2017
Agencja reklamowa - Reklama Toruń - Filmy reklamowe - Projektowanie Logo - Ulotki, wizytówki, banery reklamowe - Profesjonalne Studio graficzne Toruń
Agencja reklamowa, a rozwój Twojej firmy
16 lutego, 2017

Znów sprzątanie, a Ty nie masz pomysłu jak to wszystko zorganizować. Zdarza nam się, że chcielibyśmy znaleźć metodę na błyskawiczne porządki. Wróżka tutaj jednak nie pomoże. Trzeba po prostu podnieść się z kanapy i zacząć działać. Czyste i ładnie pachnące mieszkanie to radość każdej nowoczesnej mamy. Czasem przychodząc z wizytą do koleżanki zastanawiasz się na pewno: kiedy ona to robi? Dwójka maluchów, gubiący sierść zwierzak, pełny etat, siłownia i jeszcze ma czas na sprzątanie. Istnieją dwa rozwiązania – albo Twoja znajoma lubi spędzać czas na sprzątaniu, albo zna kilka zawodowych trików na codzienne utrzymanie porządku w mieszkaniu. Takie wskazówki mogą być potrzebne każdej z nas, o ile nie zdecydujemy się na skorzystanie z pomocy profesjonalnej firmy sprzątającej. Wszystko jest kwestią Twojego wyboru. My chcemy Tobie dziś udowodnić, że sprzątanie nie musi być nieprzyjemne. Poznaj kilka fachowych rad i zostań idealną panią domu.

Czysta łazienka – kilka wskazówek

Sprzątanie toalety to jedna z najcięższych czynności. W zasadzie dlatego, że ze względu na wilgoć dużo szybciej rozmnażają się w niej bakterie i groźne grzyby. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twoja łazienka była za każdym razem czysta i ładnie pachnąca musisz zatroszczyć się o poprawną organizację mebli. Wyrzuć wszystkie nieprzydatne wyposażenie i ułóż meble tak, by w granicach możliwości, nie zachowywać niedostępnych kątów. Im skromniejsza toaleta, tym szybciej ją umyjesz. Tak naprawdę do posprzątania ubikacji potrzebujesz 3 substancji – uniwersalnego, płynu do mycia okien, i substancji do odkażania toalet. Taki zestaw zapewni Ci perfekcyjne rezultaty. Za każdym razem ubieraj gumowe rękawiczki, które zabezpieczą Twoje ręce przed niekorzystnym działaniem płynów żrących. Sprzątanie ubikacji zacznij od wystawienia z niej wszelkich dekoracji, opakowań i generalnie całego mniejszego umeblowania. Najpierw zamieć posadzkę, a następnie spryskaj ubikację płynem. Dalej, spryskaj płynem uniwersalnym wszelkie akcesoria łazienkowe – od umywalki aż po brodzik prysznicowy i po kolei je obmyj. Nie zapomnij o bateriach przy kranie i wannie. Na końcu przeczyść stosownie ubikację jak i podłogę. Czyszczenie ubikacji choć raz w tygodniu, zagwarantuje jej błyszczący wygląd. Wystarczy jedynie 30 minut na tydzień.

Sprzątanie kuchni – kilka wskazówek

Sprzątanie kuchni to całkowicie inne zagadnienie. Codziennie, przez gotowanie powstają w niej nowe zanieczyszczenia. Najtrudniejszy jest pokrywający płytę kuchenki tłuszcz, który po jednym dniu staje się kłopotliwy do wyeliminowania. Aby uniknąć tego problemu należy oczyszczać kuchenkę natychmiast po ugotowaniu. Zajmie Ci to kilka sekund, a uchronisz siebie przed późniejszą walką z zaschniętym tłuszczem. Kolejnym, tak naprawdę najobszerniejszym skupiskiem bakterii jest gąbka do oczyszczania naczyń. Zdumiona? Na takich akcesoriach zaopatrzenia kuchni, jak myjki do mycia, czy deski do szatkowania gromadzi się 50 razy więcej bakterii aniżeli na desce klozetowej. Produkcję zarazków upraszcza połączenie wilgoci, temperatury i okruszków jedzenia. Dlatego też, po każdym zmywaniu, dobrze jest myjkę dobrze odsączyć i położyć w przewiewnej przestrzeni, ażeby mogła ekspresowo wyschnąć. Wymieniaj ją co kilka dni, a usuniesz szkodliwe wirusy w prywatnej kuchni. A co z nalotem od herbaty na szklankach? Oczyszczenie ich jest w miarę szybkie, a pomogą nam w tym naturalne elementy, takie jak ocet, czy kwasek cytrynowy. Wystarczy przykryć szklankę sodą kuchenną zmieszaną z jednym z tych dwóch produktów. Kilka chwil poczekać i zmyć twardą ściereczką. Rezultat murowany. Co jeszcze powinno się umyć w kuchni? Niezaprzeczalnie lodówkę. W końcu trzymamy w niej produkty, które później zjadamy. W lodówce istotna jest organizacja miejsca. Nie wkładaj zbyt wiele na jeden raz. Naładowana lodówka spowoduje, że żywność dużo szybciej się zepsuje. Na górnej półce ułóż produkty z najdalszą datą ważności, oraz zrobione już wypieki. Na kolejnych półkach powinna znaleźć się jedzenie do podgrzania (np jednodniowy obiad), a także wędliny i produkty mleczne. Najniższa półka jest najchłodniejsza, przez co tu należy przygotować miejsce dla surowego mięsa, jak i już obranych owoców i warzyw. W dolnej komorze mamy szansę zmieścić surowe warzywa i owoce, a na drzwiach lodówki takie produkty jak majonezy, jajka i masło.

Dlaczego warto skorzystać z usług firm sprzątających

Usługi firm sprzątających przeznaczone są nie tylko do pań, które nie chcą czyścić mieszkania, bądź nie mają na to czasu. Zarezerwowane usług doświadczonej sprzątaczki domowej na jakiś okres czasu, ułatwi Ci zaznajomienie się z naczelnymi zasadami sprzątania. Później będziesz mogła je wdrożyć własnoręcznie. Dziś agencje sprzątające oferują nam wszechstronne usługi porządkowe w dobrej cenie. Zajmują się nie tylko myciem kuchni i ścieraniem brudu. Dostarczają także usługi takie jak pranie, sprzątanie dywanów czy czyszczenie mieszkania po imprezach, co jest zmorą każdego z nas. Cena jednokrotnego sprzątania mieszkania to wydatek rzędu 100 złotych. Może warto zatem, pomyśleć nad zatrudnieniem fachowej firmy sprzątającej?

Jak zauważacie sprzątanie wcale nie jest przykrym obowiązkiem. A zaufajcie nam, w czystym i pachnącym mieszkania poczujecie się o niebo lepiej. W nagrodę za wykonane porządki możecie wyjść do kina, czy pozwolić sobie elegancką bieliznę, co będzie świetną inspiracją na następny raz. Kupcie także przyjemne zapachy w formie dyfuzora, lub olejku, a natychmiast pokochacie domowe sprzątanie.

Każda z nas jest w stanie stać się perfekcyjną gospodynią domu. Jeśli jednak nie dysponujecie wystarczającą ilością wolnego czasu, skorzystajcie z usług doświadczonej firmy sprzątającej. Polecamy szczególnie jedną z nich: Sprzątanie Toruń

Strona używa cookies
Ok