JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
JAK DBAĆ O STOPY – Haluksy
18 lutego, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Wybielanie zębów – w domu czy u dentysty
4 marca, 2019

Wiosna to idealny czas na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Słońce z dnia na dzień wschodzi wcześniej i niedługo pojawią się pierwsze krokusy. Jest to też najlepszy czas na zadbanie o wygląd i urodę. Wciągu zimowych miesięcy nasza skóra wypoczęła od słońca, dlatego jest to najlepsza pora na depilację laserową.

Zanim udasz się na zabieg depilacji laserowej

Do depilacji trzeba się właściwie przygotować. Kilka miesięcy planowanym zabiegiem koniecznie trzeba zaprzestać usuwania zbędnego owłosienia depilatorem, gorącym woskiem czy też pastą cukrową. Przez z ten czas stosować można jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie muśnięta słońcem skóra w zimowych miesiącach nam nie zagraża, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Około miesiąc przed zabiegiem należy przestać stosować kremów z retinolem.

Dzień zabiegu

Skóra w dniu zabiegu powinna być dokładnie ogolona. Powinno się także wstrzymać się od używania kremów. Skuteczność depilacji laserowej zależy od rozwiązań technologicznych zastosowanych w urządzeniu. Jednym z takich laserów jest Palomar Vectus. Przed zabiegiem dostosowuje się wiązkę lasera do skóry i zawartej w niej melaniny. Dzięki temu zabieg depilacji laserowej jest bardziej efektywny i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa pach to zazwyczaj około 30 minut, natomiast na większe partie należy zarezerwować nawet kilka godzin. W celu uzyskania maksymalnego efektu niezbędne jest poddanie się kilkoma zabiegom depilacji laserowej. Trzeba pamiętać o tym, że między kolejnymi zabiegami zaleca się robienie przerw trwających około 4 tygodnie. Od typu skóry zależy potrzebna liczba zabiegów, średnio wystarczają trzy sesje.

Po zabiegu

Skóra musi odpocząć. Długie kąpiele, odprężające chwile w saunie i wyjścia na basen nie są polecane. Na jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma zbawienny wpływ na kondycję skóry, jednak po depilacji laserowej może podrażnić skórę. Cztery tygodnie po depilacji laserowej powinno się w stu procentach wstrzymać się przed opalaniem.

Ostatnie podmuchy zimy to doskonały czas na zaplanowanie zabiegów depilacji laserowej. Depilacja laserowa to gwarancja pięknego ciała na wakacjach.

Depilacja Depilacja laserowa – plusy

Idealnie gładka skóra do tego dąży wiele kobiet. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten ma sporo zalet, docenią ją zwłaszcza Ci, którym zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Bezpieczna metoda depilacji

Profesjonale gabinety kosmetyczne dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus zastał wyposażony w specjalny czytnik barwnika jakim jest melanina w skórze, który umożliwia niezwykle dokładnie dobrać moc lasera do indywidualnego rodzaju skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Poparzenia zdarzają się podczas pracy na starszych technologicznie urządzeniach.

Wystarczy kilka chwil

Kiedyś, na depilację laserową należało przeznaczyć sporo czasu. Przy zastosowaniu nowoczesnych laserów które wyposażone są w dwie soczewki depilacja przeprowadza się bardzo sprawnie. Depilacja pach zajmuje zaledwie kilka chwil.

Depilacja laserowa- najskuteczniejsza metoda depilacji

Depilacja laserowa to bardzo trwały sposób depilacji. Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, aby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Wysoki komfort zabiegu

Głowica lasera wyposażona jest w bardzo skuteczny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Dostosowana do skóry pacjenta wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób usuwania zbędnego owłosienia. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych daje gwarancję bezpieczeństwa , ale także trwałości oraz szybkości przeprowadzania zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z trudnym do zwalczenia problemem wrastających włosków.

Depilacja laserowa- skuteczna i bezpieczna metoda pozbycia się niechcianych włosków

Po zimie powinniśmy zadbać o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować ją na czas urlopów. Warto pomyśleć o odpowiednim nawilżeniu, gdyż niskie temperatury oraz przesuszone, ogrzewane powietrze źle oddziałują na stan naszej skóry. Wiosna, to też doskonały moment na depilację laserową, która pozwoli zapomnieć nam o niechcianych włoskach. Rezultaty widać już po jednym zabiegu, jednak aby osiągnąć najlepszy rezultat, trzeba przeprowadzić kilka serii.

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Ten sposób eliminowania się niechcianego owłosienia pozwala na zawsze zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Decydując się na taki zabieg, należy poszukać gabinetu z nowoczesnym laserem i właściwie przeszkolonym personelem. Rekomendowany jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej jest bezpieczny, gdyż moc lasera, dzięki czytnikowi melaniny dostosowana jest do rodzaju skóry. Laser ten wyposażony jest także w specjalny system chłodzenia, który dodatkowo zabezpiecza skórę. Znaczącą zaletą są także dwie końcówki zabiegowe, większa wpływa na krótki czas zabiegu, nawet przy depilowaniu dużych partii ciała.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie powinno się pozbywać się owłosienia w sposób mechaniczny – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Zaleca się stosowanie przez ten czas zwykłej maszynki do golenia . Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest stosowanie ziół i leków fotouczulających. Po zabiegu nie należy się opalać i wskazane jest używanie kremów z wysokim filtrem.

Warto zaplanować zabiegi depilacji laserowej, aby cieszyć się gładką i piękną skórą. Jest to jedyna metoda, która gwarantuje trwały efekt.

Depilacja Laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok