Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
13 marca, 2017
Profesjonalne układanie kostki brukowej Usługi brukarskie i ogrodnicze
Układanie kostki brukowej – alejki, chodniki, podjazdy
17 marca, 2017

Precyzyjne technologie usuwania cellulitu

Zabiegi usuwające cellulit Wyszczuplanie ciała Modelowanie sylwetki

Dziś dzięki medycynie estetycznej można w wygodny, tylko czasem wyjątkowo drogi sposób, walczyć z niedoskonałościami ciała. Niwelowanie zmarszczek, usuwanie blizn, natychmiastowe odchudzanie, modelowanie ust lub redukowanie cieni pod oczami – to tylko wybrane z grona wyjątkowych kuracji poprawiających wygląd. Dzięki nowoczesnym metodom mamy szansę skutecznie walczyć z oznakami mijającego czasu, nadwagą, a nawet nadmiernym owłosieniem. Ludzi nieprzerwanie porusza wątek nieprzemijającej młodości i doskonałego ciała. Jakie zatem środki stworzyła dla nas medycyna estetyczna?

Aktywizowanie naturalnych mechanizmów naprawy skóry

Jednym z atrakcyjniejszych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest Dermapen. Dzięki niemu zwiększa się gęstość skóry oraz jej elastyczność. Blizny powypadkowe oraz niejednolity kolor po paru sesjach praktycznie są nie do odróżnienia od reszty skóry. Osoby, które chcą udoskonalić jakość skóry, wyrównać jej koloryt i spłycić zmarszczki, z całą pewnością będą usatysfakcjonowane. Na rezultaty w sumie nie trzeba albowiem powoli czekać. Intensyfikacja wewnętrznych powierzchni skóry pozwala na wzmożoną produkcję kolagenu oraz elastyny. Zabieg Dermapen sprawdza się w złożonym redukowaniu łysienia, redukcji blizn pooperacyjnych oraz korekcie widoczności rozstępów. W czasie terapii skóra jest przerywana, a do jej wnętrza wprowadzane są składniki aktywne, np. preparaty kolagenowe. Komórki skóry są stymulowane do głębokiej odnowy.

Medycyna estetyczna wynalazła remedium na otyłość

Życie w ciągłym biegu, picie alkoholu, stres i kilkanaście innych elementów wpływa na pojawienie się zbytecznych kilogramów. Trzeba stanowczo stwierdzić, iż otyłość jest ważnym problemem naszych czasów. To nie wyłącznie przedmiot natury estetycznej, lecz w szczególności choroba. Organizm przyjmuje niezwykle treściwe posiłki oraz krótko mówiąc nie jest w stanie ich w pełni spożytkować. Co zrobić z niepotrzebnymi kaloriami? Nasz organizm zaczyna kumulować tkankę tłuszczową wewnątrz, zaś kiedy jest jej już za wiele, zaczynamy mieć trudności z wdychaniem powietrza, wychodzeniem z domu etc. Sprawność fizyczna znacząco się zatem osłabia. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciwko takim dylematom, a naukowcom udało się opracować wiele kuracji, które mają na celu usunięcie zmagazynowanej tkanki tłuszczowej. Odchudzanie mamy możliwość rozpocząć od takich terapii, jak Med 2 Contour Medical albo Maximus TriLipo.

Liposukcja bez skalpela

W przypadku kiedy chcemy pozbyć się zbytecznej tkanki lipidowej, brzydkich grudek pod skórą oraz ujędrnić ciało, to świetne rezultaty już po kilku zabiegach zapewnia Med 2 Contour Medical. Urządzenie jest zaopatrzone w dwie profesjonalne głowice. Skuteczność pierwszej oparta jest na ultradźwiękach, które przenikają do wnętrza ciała oraz niszczą tkankę tłuszczową. Druga głowica jest stosowana do drenażu limfatycznego, co znaczy, iż uwolnione komórki lipidowe migrują poprzez limfę do wątroby, a w efekcie są wyrzucone z układu. Ta prekursorska strategia wykorzystuje naturalne mechanizmy zachodzące w ciele. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, bezpieczny oraz absolutnie nie wymaga używania dodatkowych narzędzi chirurgicznych. Po jakim czasie pojawiają się efekty? Przede wszystkim po pierwszej sesji mamy możliwość stracić około 2-4 cm w obszarze ciała. Aby osiągnąć jeszcze wspanialsze rezultaty musimy wykonać od 4 do 6 zabiegów, stosować zdrową dietę oraz wypijać blisko 2 litry wody niegazowanej dziennie. Po wizycie może uwidocznić się zaczerwienienie skóry, które mija jednakże po kilkudziesięciu minutach.

Wyszczuplanie sylwetki i poprawa kondycji skóry

Uzyskanie wspaniałego wyglądu nie wiąże się wyłącznie z minimalizowaniem ilości niepożądanych kilogramów. Audycje telewizyjne, w jakich znajdują się osoby z nadwagą, ogólnie rzecz ujmując nie udostępniają nam co tak naprawdę ma miejsce ze skórą. Natomiast zasada jest taka, że traci ona elastyczność, uwidaczniają się wrzecionowate blizny, a nieraz duże obszary obwisłej skóry (przeważnie na brzuchu). Zamiast drastycznej kuracji trzeba skorzystać z urządzenia Maximus. Dzięki niemu można ulepszyć wygląd sylwetki i równolegle zatroszczyć się o skórę. Głęboka intensyfikacja naskórka, skóry właściwej i mięśni ogranicza liczebność komórek tłuszczowych, polepsza napięcie skóry, odświeża, usprawnia krążenie krwi i zmniejsza zmarszczki. Zabieg musimy zwykle powtórzyć od 3 do 4 razy, by uzyskać satysfakcjonujące efekty. Przeprowadza się je w dystansach od 2 do 4 tygodni.

Dzięki niniejszemu urządzeniu możemy dodatkowo ograniczać zmarszczki dokoła ust oraz kształtować owal twarzy. Tutaj kosmetyczka wdroży niedużą głowicę, jaka zdecydowanie uderzy w centrum problemu. Zaraz po pierwszej sesji daje się przyuważyć spłycenie zmarszczek oraz wyraźnie widoczne policzki. W przypadku kiedy planujemy uzyskać spektakularny wynik w niezwykle szybkim czasie, możemy dopasować 6 zabiegów w dystansie 1 tygodnia.

Wraz z nadwagą czasem może towarzyszyć nam poczucie ciężkości nóg i opuchnięcia. Niniejsza niedogodność jest przeważnie omijana w wywiadzie z lekarzem lub kosmetyczką (przed terapią). A jednak możemy się uwolnić także od takiego defektu. Dzięki Endermologii LPG albo kuracji Icoone z całą pewnością polepszy się nasz komfort życia. Ich oddziaływanie bazuje na niwelowaniu płynów tkankowych oraz udoskonaleniu krążenia krwi w miejscach objętych dyskomfortem. Więcej informacji zdobędziesz tu – Medycyna estetyczna

Strona używa cookies
Ok