Tłumacz przysięgły angielskigo Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie
Tłumacz przysięgły angielskiego
6 grudnia, 2016
Chicago Pneumatic Polska
Narzędzia pneumatyczne dla efektywnej pracy
20 grudnia, 2016

Witaminy i minerały są bardzo ważne dla należytego działania naszego organizmu Awitaminoza , gdyż tak odmiennie nazywa się deficyt witamin w organizmie, może zmierzać do tak szkodliwych schorzeń i dysfunkcji jak wady wzroku, zmiany skórne, bóle mięśni, bądź wypadanie włosów. Jeszcze ostrzejszymi rezultatami niedoboru witamin i minerałów są dolegliwości zębów, zaburzenia narządów płciowych, a także opóźnienie wzrostu czy niska krzepliwość krwi. Bez prawidłowej diety nasz organizm zaczyna po prostu szwankować.

Mechaniczne modyfikowanie żywności i wdrażanie syntetycznych substancji konserwujących doprowadziło do redukcji elementów odżywczych w konsumowanych przez nas produktach. Specjaliści sądzą, że w dzisiejszych czasach jabłka maja względnie 60% mniej witaminy e, aniżeli te uprawiane 20 lat temu. Identycznie jest z pozostałymi warzywami i owocami. Oznacza to, po porstu tyle, że spożywając nawet najbardziej jakościowe produkty dajemy sobie za niską ilość witamin i minerałów. Jak więc chronić się przed niewielką ilością składników odżywczych w diecie? Na ratunek nadchodzą suplementy diety, które wypełniają niedobory witamin, pomagają schudnąć i jednocześnie zabijają takie bakterie jak chociażby Helicobacter Pylori. Produkty takie jak Pyloxim, czy Power Si krzem organiczny, to suplementy które powinniście posiadać w prywatnej domowej apteczce.

Jak uchronić się przed niedoborem krzemu, witaminy D i witaminy B12?

Z upływem wieku tracimy co raz więcej witamin i minerałów potrzebnych do właściwego działania. Jednak mechanizm starzenia się naszego ciała nie jest jedynym czynnikiem niedoboru witamin i minerałów. Stres, zła dieta, a także przeciętne uprawianie sportów sa w stanie przyczynić się do utraty ważnych dla naszego zdrowia elementów. Krzem, witamina D jak i witamina B12 to mikroelementy niesamowicie ważne dla naszego organizmu. Ilość krzemu rzeczywiście minimalizuje się wraz z upływem lat. Niedostatki tego pierwiastka są w stanie przysparzać zwyrodnienia kostno-stawowe, nadmierne wypadanie włosów, starzenie się i różne zapalenia skóry, jak i kruszenie się płytki paznokcia Niestety w rezultacie przetwarzania produktów konsumpcyjnych zredukowano zawartość krzemu w żywności. Suplement diety Power Si z krzemem organicznym umożliwia wyrównanie poziomu krzemu w organizmie.

A jak wygląda sytuacja z z witaminami? Testy wskazują, że prawie 100% Polaków ma deficyt witaminy D, którą normalnie przekazuje nam promieniowanie słoneczne. Brak witaminy wywołuje zaniżenie odporności, natężenie ryzyka cukrzycy i reumatyzm. Mimo, że jest ona obecna w tak ochoczo spożywanych przez nas rybach, jak łosoś, tuńczyk czy makrela, dopiero konsumowanie kapsułek z witaminą D całkowicie uzupełni jej niedobory. Z kolei witamina B12, która jest strażniczką dobrego samopoczucia, chroni nas przed anemią, apatią, osłabieniem mięśni, zmniejszonym ciśnieniem krwi, jak i przed chorobami wzroku. Niedobory tej witaminy są przeważnie wywołane przez zbyt małą dawkę spożywanego mięsa i nabiału. Właściwie zracjonalizowana dieta i dodatkowa konsumpcja witaminy B12 w pigułkach sprawi, że będziemy cieszyć się doskonałym samopoczuciem na długi czas.

Jak zwalczać atakujące nas bakterie?

Tak, określone suplementy diety są w stanie zwalczać niekorzystne dla naszego organizmu bakterie, tak jak dla przykładu Helicobacter Pylori. Nosicielami wspomnianej bakterii jest w Polsce nawet 80% ludności. Helicobacter może powodować tak poważny uszczerbek na zdrowiu jak wrzody żołądka, czy rak żołądka. Ta bakteria może być wyeliminowana tylko jednym przeciwciałem – immunoglobuliną IgY, zawartą w preparacie Pyloxim, znanym także pod nazwą Pylox. Ten suplement diety został stworzony w Japonii, gdzie prowadzi się bardzo rozwinięte badania nad zwalczaniem Helicobacter Pylori.

Specyfik powstaje w niezwykle nadzwyczajnym procesie. Na początku podaje się specjalny antygen do krwioobiegu specjalnego gatunku kury. Znoszone przez kury jajka zawierają powieloną ilość przeciwciał, które zostają następnie wyizolowane. W taki sposób pojawia się immunoglobulina Y, która po konsumpcji wpada do układu pokarmowego. tam bakterie Helicobacter odrywają się od ścian żołądka i zostają definitywnie unieszkodliwione. Pyloxim to w całości naturalny środek i optymalne uzupełnienie standardowej diety.

Suplementy diety wpływają nie tylko na nasze zdrowie, ale także na nastawienie. Uzupełniają deficyty witamin, zwalczają szkodliwe bakterie i umożliwiają stracić niepotrzebne kilogramy. Dzisiaj suplementy diety są odpowiedzią na minimalizującą się porcję witamin i minerałów w artykułach jadalnych. Wartości odżywcze w owocach i warzywach są niewątpliwie niższe niż dwie dekady temu. Jest to efektem nie tylko transformacji w środowisku naturalnym ale przede wszystkim sztucznych preparatów konserwujących stosowanych w uprawach. Warzywa i owoce są dzisiaj produkowane na dużą skalę, co wpływa na ich właściwości i smak. Konsumowanie zdrowych dań nie zaspokaja dziennego zapotrzebowania na elementy odżywcze. Dlatego istotne jest stosowanie witamin i mikroelementów w formie suplementów diety, by nasycać się idealnym zdrowiem na długo.

Środki Pyloxim i Power Si oferowane są w sklepie internetowym www.medycynanaturalna.pl. Zadbaj o własne zdrowie i dobrą formę. Klikając w podany przez nas odnośnik poznasz naturalne suplementy dla zdrowia i urody:Power Si

Strona używa cookies
Ok