Nalewarki Maszyny Rozlewnicze Nalewaczki Ultrapak
Innowacyjne nalewarki od autoryzowanego dostawcy
6 października, 2016
Izolacja pianką - Pianka poliuretanowa - Ocieplanie domów - Ocieplanie kurników - Ocieplanie hal magazynowych
Skuteczność w ocieplaniu – pianka pro
10 października, 2016

Naprawa telewizorów w Łodzi

Naprawa telewizorów Łódź regulowanie kanałów podłączanie tv kablowej

Fachowy serwis telewizorów z bezpłatnym dojazdem

Dlaczego właśnie naszej firmie można zaufać?

Oferujemy fachowe usługi w zakresie naprawy telewizorów LED, LCD i PDP w rejonie Łodzi oraz w miastach okolicznych. Serwisujemy telewizory przedsiębiorstw Panasonic, Sharp, Samsung, Phillips, LG, Grundig, Manta, Hyundai, Toshiba, Sony i wiele innych. Na obszarze Łodzi dojeżdżamy nieodpłatnie. Należy starannie zaznajomić się z ze spisem naszych propozycji, albowiem nie wszystkie naprawy mogą być wykonane na miejscu. Istotniejsze naprawy realizujemy w naszej pracowni. Interesanci spoza Łodzi, np. z Poznania, ze Stolicy czy Krakowa, mogą skorzystać z wyjątkowych stawek naszego dojazdu. Gwarantujemy tylko oryginalne elementy zamienne do telewizorów, albowiem wszelakie „kopie” potrafią po prostu nie być odpowiednie bądź pracować, ale tylko przez niezmiernie krótki czas. Często to rzeczywiście one wywołują usterkę sprzętu. Jeśli naprawa telewizorów, np. LCD albo plazmy, nie jest możliwa do wykonania u Klienta, to zapewniamy, iż zostanie ona wykonana w przeciągu 24 h. W sytuacji kiedy telewizor będzie domagał się znacznej naprawy, moment ów zostanie odpowiednio przedłużony. Odbiorca będzie o wszystkim dokładnie przez nas zawiadomiony w trakcie weryfikowania dysfunkcji.
U nas płaci się wyłącznie za prawidłowe oraz terminowe przeprowadzenie usługi naprawy telewizora LCD, telewizora LED czy telewizora PDP. Nie oddawaj swoich pieniędzy „naciągaczom”, osobom, które wolą zarobić za samo „sprawdzenie” naruszonego telewizora. Każdy Interesant odbiera od nas rachunek po zakończeniu zlecenia. Obiecujemy przystępne opłaty: za reperację telewizorów LED – od 200 zł do 500 zł, telewizorów LCD – od 200 zł do 400 zł, telewizorów PDP – od 300 zł do 600 zł. Dzięki nam Nabywcy oszczędzają sporo czasu, który zwykle musieliby przeznaczyć na poszukiwanie wiarygodnej firmy po wizytacji „pseudofachowca” oraz pieniądze.

Co można znaleźć w naszej ofercie?

Świadczymy zrealizowanie dwóch stylów napraw telewizorów: w lokalu u Zainteresowanego oraz we własnej specjalistycznej pracowni. Naprawa telewizorów w Łodzi zawiera: serwis telewizorów z kineskopem, drobną naprawę telewizorów plazmowych, LCD i LED podłączenie innego telewizora wraz z dowolnymi akcesoriami), konfigurację, zaprogramowanie dekoderów i nastrojenie wszystkich programów tv kablowej. Natomiast do konserwacji dokonywanych w pracowni kwalifikuje się poważniejszą reperację telewizorów LCD, plazmowych i LED. Tutaj posiadamy wszelkie niezbędne urządzenia pomiarowe, diagnostyczne oraz dokumentację, dzięki którym naprawa tak ultranowoczesnego telewizora jest osiągalna w szybkim terminie. Poważniejsze naprawy trzeba przedtem z nami skonsultować, gdyż mogą trwać one dłużej – szczególnie, jeśli będą konieczne części wymienne z hurtowni lub ze sklepów elektronicznych. Interesant chcący przywieźć samodzielnie telewizor do naszej pracowni, powinien bezwzględnie dodać do niego pilot i stopkę (nie są potrzebne przewody zasilające oraz opakowanie). Nasza propozycja zawiera ponadto przestrajanie sprzętu. Tv analogowa została całkowicie wyłączona z powszechnego zastosowania. Mimo opcji odbioru obrazu w postaci cyfrowej, mnóstwo osób wciąż nie przestroiło swoich starszych telewizorów. Dzięki nam zestrojenie urządzenia rtv odbędzie się błyskawicznie, fachowo oraz w życzliwej atmosferze. Nie jest dla nas problemem przestrojenie telewizorów, które przywędrowały z zagranicy i funkcjonują w układzie PAL (w standardzie fonii NICAM bądź DK). Telewizory inne niż LCD, LED czy plazmowe możemy w prosty sposób przekształcić, m.in. podmieniając głowicę na tuner dysponujący szerokim pasmem kablowym hyperband.

Dopasowujemy termin wykonania usługi do potrzeb Klienta

Na wszelkie wykonane usługi, tj. naprawa telewizora LCD i serwis telewizora plazmowego, dajemy pisemną gwarancję. Czas jej trwania wynosiod sześciu miesięcy dwunastu miesięcy. Jeśli zdarzy się jeszcze ta sama awaria, to wyrównamy koszty przeznaczone na jej wyeliminowanie. Z naszą firmą każdy Klient ma szansę negocjacji stawki indywidualnej. Jesteśmy do dyspozycji przez 24 h/dobę, 7 dni w tygodniu w godzinach od 8.00 do 22.00. Jeśli planujecie Państwo zamówić wizytę domową, prosimy umawiać się z nami osobiście – najlepiej telefonicznie. Docieramy na następujące osiedla: Bałuty, Polesie, Górna, Widzew, Śródmieście. W tym na: osiedle Arturówek, osiedle Augustów, osiedle Bronisin Stary, osiedle Grabieniec, osiedle Łaskowice, osiedle Kochanówka, osiedle Kowalszczyzna, osiedle Łagiewniki, osiedle Lublinek, osiedle Grembach, osiedle Olechów, osiedle Radiostacja, osiedle Radogoszcz, osiedle Retkinia, osiedle Pienista, osiedle RomanówJanów, osiedle Julianów, osiedle Zdrowie, osiedle Stoki, osiedle Wiskitno, osiedle Złotno czy osiedle Smulsko. Ponadto u nas możecie Państwo liczyć na profesjonalną obsługę z zakresu elektroniki samochodowej, hostingu, elektroniki oraz wyłącznie w naszej firmie odnajdziecie nowoczesne mierniki grubości lakieru.

Jeden niezadowolony Klient ma wpływ na około piętnastu dalszych – Anna Wachowiak

Jeśli interesują Cię usługi firmy Serwis TV kliknij w link Naprawa telewizorów w Łodzi

Strona używa cookies
Ok