Gdansk Taxi - Transport z lotniska - Airport Gdansk - Gdansk Shuttle
Zwiedzaj Gdańsk komfortowo – kilka porad dla turystów.
26 sierpnia, 2016
Escape room - Escape room Toruń - Dom Kłódek Toruń
Escape room – pokój pełen tajemnic
8 września, 2016

Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość

Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta

Niepowtarzalna faktura i wyjątkowa trwałość – nowoczesne dywany do Twojego domu

W tym momencie posiadamy duży wybór niebanalnych dywanów, które są uzyskiwane za pośrednictwem takich procedur, jak: Fryz, Heat-Set, Sznurkowe oraz BCF. Dywany nowoczesne pierwszego typu są uszyte z wysublimowanej przędzy polipropylenowej, ponadto stabilizowanej cieplnie. Taka dzianina składa się z dwóch splecionych ze sobą nici. Na finałowym etapie fabrykacji fryzuje się je, a runo skraca manualnie. W kolekcji odszukają Państwo, m. in. dywany: Rumba, Lotus, AVATAR, Natural, Antic, Kolibri, ECO czy Samba. Wymiar współczesnego dywanu rodzaju Fryz może liczyć od 67×67 cm do 280×370 cm. Drugi typ dywanów niekonwencjonalnych stworzony jest za pośrednictwem metody heat-set, w konsekwencji przypominają dywany wełniane. Wyrabiane są w Turcji, toteż odznaczają się świetną jakością oraz szerokim wzornictwem. Można wybierać spośród tych, o wzorach konwencjonalnych, jak i tych z powycinanymi rysunkami. W tej chwili posiadamy w ofercie kolekcje: Pagoda, Magnolia, LOFT, STANDARD, POPULER i MANGO. Wyszukaną fakturą oraz niespotykaną odpornością charakteryzują się nowomodne dywany sznurkowe. Tkane są poziomo, dzięki czemu są odporne na intensywne użytkowanie. Poza tym są wygodne, łatwe w czyszczeniu oraz co istotne – nadają się dla osób posiadających zwierzęta. Dywany BCF są produkowane z wykorzystaniem urządzeń Inaczej określa się je jako „dywany przycinane”. Odróżniają się urzekającymi wybarwieniami oraz dużą trwałością na wycieranie. Konstytutywnym półfabrykatem, z którego wytwarza się takie dywany, jest polipropylen.

Dywany dziecięce – idealne do zabawy i nauki

W naszej ofercie nie może zbraknąć dywanów dla dzieci, które mają wypełniać dwie funkcje – być pięknym wystrojem alkowy i kształcić. Stąd dywany dziecięce dostępne są w wielorakich wariacjach kolorystycznych, posiadają „stworzone” sytuacje z bajek, a w typach szkolnych – zabawy planszowe, drogi, pałac, a także puzzle. Wszystkie są uzyskiwane zgodnie z kryteriami wyrabiania dywanów dla dzieci. Zatem posiadają wszelkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa. Aktualnie posiadamy kolekcje: JUPPI, Funky oraz SONIC KIDS COLLECTION. Dywany dziecięce z kategorii JUPPI wyróżnia wykorzystanie głębokich, żywych, rozmaitych kolorów. Pojedyncze dywany mogą przedstawiać pałac, ulicę w mieście, odciski palców, drogę stworzoną z kredek albo kształty abstrakcyjne. Dywany dla dzieci z rodzaju FUNKY to na przykład dywany z obrazami artystycznymi i bajkowe postacie. Jeśli chodzi o dywany z rodzaju SONIC, można wybrać dywan w kwiatki, z Formułą, w motylki bądź z jezdnią. Dywany dziecięce są znakomitą alternatywą w odniesieniu do tradycyjnych, domowych gier. Dzięki nim Państwa pociecha z pewnością nie będzie się nudzić!

Dywany wełniane – odporne na uszkodzenia, niezwykle miękkie, ciepłe i nowoczesne

Proponujemy Państwu najwyższej jakości dywany wytworzone z wełny, które mają szerokie zastosowanie nie tylko w mieszkaniach u osób z wielorakiego rodzaju alergiami. Perfekcyjnie korespondują z wieloma wnętrzami, gdyż posiadają nowomodne wzornictwo oraz łagodne, naturalne, jasne tony. Dokonywać wyboru można spośród takich kolekcji, jak: Angella MAGIC, Angella NATURAL, Angella ALABASTER, Angella FOLK, Angella ISFAHAN, Angella AGNUS. Dywany wełniane Angella MAGIC wykonane są ze 100% owczej wełny, dzięki temu będzie pasować właściwie do jakiegokolwiek mieszkania. Owcza wełna jest sprężysta, miła w dotyku i zapewnia ciepło. Nie musicie Państwo więc obawiać się w chłodne, lub zimne dni, mało przyjemnego odczucia dywanu pod stopami w jesienny poranek. Runo ma grubość 7 mm oraz jest wytrzymałe na ścieranie i nietrudne w utrzymaniu czystości. Dywany ostatniego rodzaju wytwarzane są poprzez rodzimego (dokładnie białostockiego) producenta – Angella S. A. Co wyjątkowo ważne – są niepodatne na oddziaływanie promieni słonecznych. Dywany wełniane Angella NATURAL są produkowane z niebarwionej wełny owczej, a barwa bazuje na odcieniach ciepłych, naturalnych – brązu oraz szarości. Angella ALABASTER to dywany wełniane, które są tworzone ze 100% wełny Nowozelandzkiej oraz cechują się niezmiernie popularnymi kolorami. Uatrakcyjnią każde dzisiejsze pomieszczenie. Angella FOLK to dywany wyplatane mechanicznie korzystając z technologii Axminster. Zostały wyróżnione oraz nagrodzone na wielu prestiżowych wystawach oraz targach zagranicznych. W ich składzie jest 80% wełny i 20 % poliamidu. Każdy model z tej kolekcji charakteryzuje się starodawnym, ludowym stylem. Dywany wełniane Angella ISFAHAN wyprodukowane zostały w 100% z autentycznej wełny przy zastosowaniu techniki tkania Wilton. Wysokość podszycia wynosi 8 mm, zaś waga jednego metra kwadratowego – 2500 g. Ta kolekcja wyróżnia się: preparacją antymolową, imponującym łagodzeniem hałasów w pomieszczeniach i jest bardziej wytrzymały na zapalenie. Posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Natomiast dywany Angella AGNUS mają styl znany od lat. Przygotowane zostały w 100% z wełny naturalnej niebarwionej.

Zapraszamy do sklepu: Dywany nowoczesne

Strona używa cookies
Ok