Siatka rolnicza - Siatka do balotów - Siatka do owijarek - Benmar
Siatka rolnicza – nowoczesne metody zbioru, transportu i przechowywania
26 sierpnia, 2016
Dywany wełniane dziecięce nowoczesne ceny producenta
Nowoczesne dywany dla Ciebie – szeroki wybór i doskonała jakość
7 września, 2016

Przyjeżdżasz nie długo Gdańska? To piękne miasto, z fascynującą historią, przyciąga co roku ogromną liczbę przyjezdnych, co zazwyczaj powoduje nie małe problemy komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to prawdziwe wyzwanie nie wspominając już o ekspresowym dojechaniu w okolice głównych atrakcji. Czas biegnie do przodu a przecież wyjeżdżając na weekend pragniemy zobaczyć wszystko Co tu zrobić, aby mądrze ominąć korki i nie wpaść przy tym w długi? Opracowaliśmy dla Ciebie kilka porad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnego stresu.

Citybreak, co dosłownie oznacza ,weekendowa ucieczka do miasta to bardzo popularny obecnie trend w podróżowaniu. Rosnąca liczba ludzi chce wyjechać na weekend z domu stąd też postanawia wyjechać do innego miasta. Tanie linie lotnicze sprzedają zniżkowe bilety do najładniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie prędko dotrzeć do wskazanego miejsca i cieszyć się urokami podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej reprezentatywnych miast w Polsce, jest w każdym roku szeroko oblegany przez rodzimych, jak i zagranicznych turystów. Piękno zwiedzania pryska, kiedy jesteśmy zmuszeni stać w korkach, lub czekamy na spóźniający się autobus. Jak to naprawić? Takie pytanie pada z ust wielu złych podróżnych. My tymczasem pokazujemy korzystne rozwiązania na ten problem.

Złap taksówkę i nie czekaj

Naturalnie, taxi to jedno z najodpowiedniejszych rozwiązań dla osób czekających na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy fachowy taksówkarz wie, co zrobić by ominąć wszelkie korki na najbardziej obleganych ulicach miasta. Siedząc w komfortowej taksówce, błyskawicznie dojedziesz do wskazanego przez Ciebie celu, niezależnie od tego, czy będzie to Aquapark w Sopocie, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, możemy Wam polecić taxi Gdańsk Shuttle, które wyposażone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, w których przechowasz swoje walizki. Firma ta przygotowuje również kompleksowe wycieczki po Gdańsku i po okolicach, co mówi o jej nowoczesnym podejściu do usług komunikacyjnych. Zapewniamy, że taryfa opłat nie jest większa niż w innych firmach przewozowych, otrzymując w dodatku przydatne wskazówki turystyczne i dobrej jakości obsługę.

Wypożycz rower i oszczędzaj

Trzeba to stwierdzić głośno – rowery chyba jeszcze nigdy nie były tak popularne jak dziś. W większych miastach z łatwością można odszukać systemy rowerów miejskich. Wynajęcie rowerów miejskich zajmuje małą ilość czasu i nie rujnuje naszych portfeli. Rower możemy oddać w jakimkolwiek stanowisku, co powoduje, że co raz więcej turystów zwiedza miasta pedałując. System rowerów miejskich Nextbike funkcjonuje także w Trójmieście Wystarczy założyć konto na ich stronie, konto i po prostu wynająć jakikolwiek rower. 20 minutowa jazda jest za darmo. Następnie płacisz jedynie złotówkę za 1 60 minut wynajęcia. Następna godzina wynosi 3 złote, a każda następna 4. Dobrze jest tylko pamiętać, że nie można wynajmować roweru dłużej niż 12 godzin przez okres jednej doby gdyż zagraża to karą finansową. Jeśli jesteś aktywnym turystą rower miejski to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie.

Słynna SKM zawiezie Cię wszędzie

Gdańsk, jest jednym z nielicznych miast w Polsce, gdzie taxi, które oferują niezwykłe wycieczki, istnieje także szybka kolejka miejska. SKM to nazwa którą znają wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w Trójmieście przez chociaż jeden dzień. Szybkie pociągi działają każdego dnia, od rana do wieczora pomiędzy Gdynią i Gdańskiem, zapewniając pasażerom wygodę i wolność podróżowania. Kolejki jeżdżą regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej atrakcyjnych miejsc turystycznych, jak i biznesowych. Bilet do 6 przystanków to koszt tylko 3 zł, co powoduje, że SKM to znakomite wyjście dla podróżujących cenią swój czas i oszczędności. Z SKM dojedziesz tam gdzie chcesz, w niezwykle krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wszystko zależy do Ciebie. Każda z tych opcji zapewnia szybki dojazd w wskazane miejsce, bez potrzeby siedzenia w korkach. A przecież wybierając się na szybkie zwiedzanie, nie chcemy marnować ani jednej minuty. Bystry podróżnik zawsze znajdzie jakieś alternatywne rozwiązanie. W Gdańsku czekają na Was nie tylko ciekawe zabytki. Świetnie zagospodarowana plaża, ekskluzywne kawiarnie i atrakcje dla dzieci, to to na co czekają zwiedzający. W Gdańsku nie ma miejsca na nudę.

Gdańsk Shuttle, to firma która usługi transportowe złączone z zwiedzaniem. Ta praktyczna forma podróży cieszy się co raz większą popularnością wśród podróżujących. Na stronie firmy możemy łatwo zarezerwować daną wycieczkę. Oferowanych opcji jest mnóstwo – od zwiedzania atrakcji Gdańska po wycieczkę na zamek w Malborku. Firma zapewnia kompletną organizację wycieczek, wraz z kupnem niezbędnych biletów wstępu. Prowadzący podczas prowadzenia taksówki, opowiadają o historii zwiedzanych zabytków. Taxi Gdańsk, to połączenie przyjemnego z pożytecznym. Niskie opłaty za przewóz i komfortowe pojazdy to coś co cechuje tą firmę. Zapraszamy na stronę internetową po więcej informacji: transport z lotniska.

Strona używa cookies
Ok