Układanie kostki brukowej Toruń
15 września, 2020
Jak kupić dom
15 września, 2020

enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że zarządzanie firmą staje się proste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, wyczerpujące jedną bazę danych, podzielone na moduły dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju przedsiębiorstwa. Jego producentem jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży oraz nowoczesności stosowanych rozwiązań technologicznych.

Co to jest system ERP?
ERP czyli z angielskiego Enterprise Resource Planning to kompletnie responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą przez cały czas, integrujących i pomagających planowanie zasobów przedsiębiorstwa. Dostosowany do rozmiaru działalności, ze względu na możliwość selekcji modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na wymiar potrzeb.

Jak system enova365 wpływa na przedsiębiorstwo?

Środowisko systemu ERP pozwala na kompleksowe zarządzanie przedsiębiorstwem, wspiera kierowanie biznesem oraz przegląd danych. Obejmuje wszystkie obszary działania, połączone z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, magazynem, produkcją, zapasami, projektami czy serwisem. Upraszcza dojście pracowników do danych, ale jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, pracując w zgodzie z literą prawa, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla jakich firm przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 sprawdzi się zarówno w przypadku małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy przedsiębiorstwo jest we wczesnej fazie rozwoju, czy cieszy się stabilną pozycję na rynku, enova365 oferuje praktyczne trzy podstawowe pakiety modułów – platynowy, złoty lub srebrny, które w razie konieczności można rozszerzyć o kolejne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do firmy każdej wielkości.

W jaki sposób działa system enova365?

Chociaż moduły mogą pracować osobno, wspólna baza danych dla wszystkich zakupionych modułów, oferowana przez producenta enovy365, pozwala na udostępnianie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników każdego z działów firmy, kiedy jest to konieczne. Używanie systemu umożliwia umieszczanie schematów systemów pracy, przyznawanie obowiązków oraz wypisywanie zestawień i raportów. Działa: składując, magazynując i analizując dane, w taki sposób, by jak najlepiej usprawnić przepływ informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Standaryzacja procesów ułatwia pracę, a automatyzacja czynności pomaga wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto pobrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, oferującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach nie tylko stacjonarnych, ale także mobilnych. System jest również dostępny w chmurze oraz online, dzięki czemu firma korzysta z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie nie jest wymagana specjalistyczna wiedza IT. Firma ma możliwość spotkania z autoryzowanym partnerem, który wskaże moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla przedsiębiorstwa, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje i konfiguruje wybrane moduły oraz organizuje szkolenia z obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby pozyskania licencji

Zakup licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania równa się z tym, że firma zostaje dożywotnim posiadaczem licencji. Ponadto w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja zezwala na stałe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wolą zakupy na własność albo otrzymali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament umożliwia wynajęcie oprogramowania do korzystania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich przedsiębiorstw z szybko rozwijającą się strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

System w chmurze to kolejna opcja usługowa. W cenie miesięcznej opłaty znajduje się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla przedsiębiorstw, które nie przewidują inwestowania w zaplecze IT.

Największe zalety korzystania z systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, przedsiębiorstwo zyskuje przede wszystkim wysoki standard bezpieczeństwa magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na operatywne zarządzanie czasem pracy, redukcje kosztów działalności oraz eliminację ryzyka błędu. Ponadto przyspieszony wgląd do analiz biznesowych oraz innych informacji, pozwala na pracę na wysokim poziomie. Możliwość rozbudowy pakietu oraz skalowalność systemu oznacza, że system rośnie wraz z przedsiębiorstwem, a wszystko to w ramach wygodnego abonamentu. Enova365 staje się najlepszym partnerem w biznesie.

wdrożenia enova

Strona używa cookies
Ok