Filmy bez limitu seriale online najlepsza jakość HD
Bezpłatne filmy bez ograniczeń
2 grudnia, 2016
tłumacz przysięgły bydgoszcz
Komu zlecić tłumaczenie dokumentów?
5 grudnia, 2016

Promocja instalacji LPG Kraków Wieliczka

Instalacje LPG Kraków Autogaz Wieliczka Kraków instalacje gazowe do samochodu Kraków

Co to jest LPG?

LPG określany jest ogólnie jako propan-butan, więc mieszanina tych dwóch elementów. Umieszcza się go w charakterystycznych zasobnikach pod ciśnieniem oraz jest jednym spośród najbardziej komfortowych źródeł energii. Zużywa się go m.in. do zasilania rozlicznych urządzeń cieplnych, jako źródło energii w domu (np. do taboretów gastronomicznych), jako gaz nośny do kosmetyków w sprayu lub – oczywiście – paliwo silnikowe. W ostatniej odmianie to zwyczajnie autogaz. Jakie są jego własności? Pod działaniem niskiego ciśnienia zamienia się w płyn i można go akumulować w niedużych rezerwuarach albo butlach gazowych. Równocześnie jest on w stanie zapewnić faktycznie wiele energii. Poza tym jest bezwonny i w ogóle niepostrzegalny. Do gazu, z którego korzystamy w mieszkaniu, włącza się specyficzny czynnik chemiczny, abyśmy mogli przyuważyć fakt jego wydobywania się z instalacji. Gaz LPG musi wypełniać szczegółowe normy i podlega obserwacjom jakościowym nim trafi do czyjegoś samochodu. W wielu krajach wzrasta zaciekawienie instalacjami LPG do samochodów, ponieważ są one nadzwyczaj efektywne w zestawieniu do układu na benzynę bądź ropę. Prócz niższej odpłatności (około o połowę stawki benzyny bezołowiowej), zbiornik z materiałem napędowym jest znacznie lżejszy od tradycyjnego.

Instalacja zasilania gazowego LPG w Małopolsce

W pierwszej kolejności w jednostkach handlowo-usługowych, które dłużej działają na rynku samochodowym. Wzorem może być przedsiębiorstwo „Bet-Pol” z Wieliczki, które przedstawia w swojej ofercie nie tylko instalacje LPG, ale również auto mechanikę, serwis wentylacji, diagnostykę komputerową, usługi naprawy felg oraz serwis opon. W przypadku autogazu można liczyć na rabatowe ceny montażu, które obejmują:

  • całościową usługę oceny systemu zasilania paliwowego
  • rewizję jakości głównych układów elektrycznych, napędzających (np. świec zapłonowych)
  • obserwację systemów bezpieczeństwa

Ponadto firma „Bet-Pol” posiada w swojej ofercie serwis autogazu, jego regenerację, wymianę zasobników z materiałem napędowym oraz diagnostykę zniszczeń. Powinniśmy skierować swoje kroki do niej z takimi rzeczami, jak niestarannie uregulowany system LPG, uszkodzona sonda lambda, nadszarpnięty katalizator, intensywniejsze niszczenie się świec zapłonowych, wyciek płynu chłodniczego, wyczuwanie zapachu gazu, brak uzyskiwania przez silnik LPG pełnych obrotów na napięciu gazowym, brak opcji przełączenia się na zasilanie gazem, problemy przy napełnianiu zbiorników gazem, mylne oznaczenia stanu LPG, eksploatowanie przez auto benzyny i gazu równocześnie. W przypadku diagnostyki uszkodzeń firma proponuje diagnostykę informatyczną systemu LPG, diagnostykę systemu elektronicznego, diagnostykę awarii mechanicznych, diagnostykę wadliwości sprawionych nieodpowiedzialnym montażem.

LPG – czy naprawdę jest takie oszczędne?

Posiadacze skromniejszych samochodów są bardziej nieufni wobec układu LPG, bowiem silniki ich aut nie są bardzo pojemne. Niemniej jednak Ci, którzy mają duże samochody, bez wątpienia odczuwają większe oszczędności. Jakie są zatem fakty?

Po pierwsze – okres zwrócenia się wkładu w autogaz jest uzależniony od mocy napędu i tego, ile w przeciągu roku przemierzymy kilometrów. Jeżeli ktoś w ogóle nie jeździ, wówczas pieniądze wydatkowane na instalację oraz jej założenie będą zwracać się dłużej niżeli w przypadku użytkownika, który ustawicznie „wędruje po świecie”.

Po drugie – niekorzystne uwagi wypowiadają Ci, którzy przenigdy nie prowadzili auta z instalacją LPG albo posiadali ją niepoprawnie zamontowaną (oraz w ogóle nie potrafili z niej należycie korzystać).

Po trzecie – Zanim zdecydujemy się na zamontowanie autogazu, trzeba dokonać wyliczeń co do opłacalności. Wystarczy znać zwyczajnie kilka faktów dotyczących: średniego zużycia paliwa przez własne auto, liczbę kilometrów przejechanych w czasie miesiąca (roku), ceny paliwa na rynku i koszt systemu LPG.

Jak długo będziemy czekać na zainstalowanie systemu LPG?

Czas, jaki należy poświęcić na montaż autogazu, wynosi klasycznie od 8 do 10 godzin. Taki czas instalacji dotyczy jednak klasycznych samochodów, jakie są zaopatrzone w motory 4-cylindrowe oraz po uprzednie kompleksowej diagnostyce komputerowej systemu spalania. W przypadku pozostałych aut obowiązuje wcześniejsze określenie wszelkich drobiazgów i wskazanie wówczas dokładnego terminu.

Jakie są ceny instalacji LPG?

Wszystko faktycznie uzależnione jest od wariantu napędu i rodzaju sekwencyjnego wtrysku gazu. Gazowe Układy Zasilania umieszcza się najczęściej z wielopunktowym wtryskiem benzyny, który jest manipulowany przy użyciu komputera. W firmie „Bet-Pol” aktualnie obowiązuje cennik promocyjny na instalację gazową, jej założenie i butlę gazową w miejscu koła awaryjnego. Uzyskamy również wszystkie papiery, które powinniśmy pokazać Urzędowi Komunikacji, fakturę Vat oraz rękojmię na cały mechanizm na okres 36 miesięcy.

Precyzyjne koszty instalacji LPG w Krakowie

Instalacja II generacji dla silnika 4-cylindrowego – od 1499 zł
Instalacja II generacji dla silnika 6-cylindrowego – od 1750 zł
Instalacja Sekwencyjnego wtrysku gazu dla silnika 4-cylindrowego – od 1850 zł
Instalacja Sekwencyjnego wlewu gazu dla napędu 6-cylindrowego – od 2599 zł

Swoją propozycję przedsiębiorstwo „Bet-Pol” adresuje do Klientów mieszkających w Krakowie, Wieliczce, Niepołomicach, Dobczycach, Gdowie i okolicznych miejscowościach. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, kliknij w odnośnik – instalacje LPG Kraków

Strona używa cookies
Ok