Pompy ciepła Toruń - Pompy ciepła ceny - Pompy ciepła serwis i montaż
Komfort użytkowania + troska o środowisko naturalne = pompa ciepła
24 sierpnia, 2016
Nowoczesne implanty stomatologiczne w służbie estetyki
25 sierpnia, 2016

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się – ze wszystkich sił – tego, czego pragnie

Paulo Coelho

Tutaj z pewnością nie powieje nudą

Kiedy poszukujesz niekonwencjonalnie zorganizowanej imprezy dla Twojego dziecka, możesz zaufać naszemu zdobywanemu przez wiele lat doświadczeniu i oddaniu pracy dla najmłodszych. Na klasycznych spotkaniach, w jakich biorą udział osoby dorosłe, dzieci interesują się przez pierwszych kilka chwil. Później przychodzi moment na ważne pytania, które raz po raz sypią się jak z rękawa: „A kiedy pojedziemy do domu?”, „Długo jeszcze?”, „Mogę już iść?”. Być prawdopodobnie często słuchamy to od swojego dziecka, które było zaproszone przez znajomego lub koleżankę. Nie zamierzamy opuszczać zbyt szybko imprezy, gdyż „nie wypada”. Co w takiej sytuacji zrobić? Skutecznym sposobem jest wynajęcie animatora czasu wolnego. Powinien mieć wykształcenie pedagogiczne, odpowiedni kurs oraz energię do pracy z kilkulatkami. Zatrudniamy więc animatorów, w asyście których dzieci czują się bezpiecznie i radośnie spędzają każdą upływającą minutę. Dzięki wykorzystaniu bajkowych scenografii i samodzielnie nakreślonych programów nawet druga i kolejna impreza nigdy nie będzie kojarzyć się z poprzednią. Oferujemy Państwu zatem różne wariacje dziecięcych event’ów zapewniające rewelacyjną rozrywkę, podczas której ani solenizant, ani jego goście nie będą mieli czasu na monotonię. Należy wspomnieć o konsultacji z nami w sprawie menu: ma być ono zwyczajowe czy specjalne, np. w przypadku alergii?

Tematyka uniwersalna, czyli Smerfy, czarodziejki i kowboje

Zarys event’u rodzaju uniwersalnego nie posiada jakichkolwiek określonych zasad, oprócz – włączania wszystkich uczestników w zajmujące formy zabawy. Kompetentna kadra jest w stanie zrealizować projekt tak, żeby był odpowiedni dla wieku, nastroju oraz oczekiwań wszystkich kilkulatków. Animatorzy potrafią wprawnie przechodzić z jednego wątku w drugi nie tracąc w tym samym momencie oglądu całości. {Oto kilka możliwości: Kraina Smerfów, Piraci, Dziki Zachód, Sport (z wręczeniem medali i dyplomów).
Takie elementy wydają się być znane, bo np. historyjkę „Smerfy” zna praktycznie każde dziecko. Nasz zespół sprawia w zaczarowany sposób, iż akcja posiada unikalny klimat, natomiast atrakcje nie powtarzają się. Humor, odpowiednia oprawa, finezyjnie udekorowany tort urodzinowy oraz mnóstwo najoryginalniejszych pomysłów – to jest to na co czeka jubilat. Naszym celem jest wywołanie uśmiechu na jego twarzy, wszystkich gości i samych rodziców, a ponadto sprawienie, aby ten istotny dzień nie odszedł w niepamięć.

„A ja chcę, żeby niektórzy byli w piżamach, a inni przebrani za elfy! A cała sala ma być w świecące gwiazdki, a tort…

Momentami nasz szkrab ekscytuje się z rana na kilka dni przed swoimi urodzinami i posiada tysiąc pomysłów na minutę. Zasypuje nas nimi, nim jeszcze nadążymy przełknąć śniadanie, a zdają się one zdecydowanie do siebie nie przystawać. W takim przypadku nie ma sensu wybierać jednego dokładnego tematu, który będzie przewijał się przez całe urodziny. Dajmy puścić wodze fantazji i swemu dziecku, i sobie samym. Możliwe, że spośród tej „burzy mózgów” zaistnieje naprawdę coś zdumiewającego. Resztę można zostawić nam!
Jeśli zatem chodzi o zabawy mające wątek przewodni, to w takim przypadku można tematykę uroczystości wyłonić z naszej oferty lub zostanie ona ze szczególną starannością opracowana oraz dopięta na ostatni guzik zgodnie z sugestią jubilata. Istnieje możliwość przygotowania nastrojowego spotkania, jeśli liczba gości jest stosunkowo niewielka. Koncentrujemy całą swoją energię na tym, która sala zabaw doskonale spełni swoją rolę, jak powinna być ustrojona i czy będzie w niej wystarczająco dużo miejsca.

Imprezy dla wyjątkowych solenizantów

Organizacja urodzin dla niepełnosprawnego dziecka bywa trudna oraz czasochłonna. Albowiem jak dostosować kompletny grafik, zabawy i salę, ażeby mógł z nich czerpać solenizant a także wszystkie dzieci, które takiej niedogodności nie mają? Albo przeciwnie – któreś spośród zaproszonych kilkulatków posiada niepełnosprawność? Wyjściem jest przekazanie w dobre ręce, mianowicie fachowcom, zorganizowania całej ceremonii. Często bywa tak, że przeszkody pojawiają się już podczas wstępnych działań związanych z wydarzeniem. Gorzej jest, gdy dzieje się to już trakcie…Wtedy trudno uporządkować powstały w parę chwili rozgardiasz. Jakichkolwiek poprawek należy dokonać wraz ze specjalistami co najmniej 2 tygodnie przed planowaną imprezą. Niewielkie zmiany w rodzajach zabaw są wprowadzane na miejscu przez animatorów. Może nim być w tych okolicznościach osoba, która rzeczywiście potrafi postępować z dziećmi wymagającymi innej opieki. Przede wszystkim rodzaje zabaw muszą być takie, aby nikt nie czuł się pozostawiony na marginesie. Urodziny mają być szczęśliwe, a nie ponure. Nasz zespół posiada doświadczenie w wymyślaniu tego typu scenariuszy tego ważnego dnia dla dzieci mających stopień niepełnosprawności, które dobierane są do ich możliwości. Wchodząc na naszą stronę poznasz naszą pełną ofertę: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok