biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Czy praca w księgowości się opłaca?
16 kwietnia, 2017
zakręcarki maszyny pakujące linie pakujące
Precyzyjne zamykanie produktów tylko z zakręcarkami Zalkin
18 kwietnia, 2017

Wynajem telebimów na duże imprezy

wynajem telebimu cena telebimy wynajem telebim

Dzięki telebimom impreza nabierze odpowiedniego charakteru

Współcześnie każda poważniejsza impreza powinna posiadać należytą inscenizację audiowizualną. W miejscach, gdzie najważniejsze są: przekaz telewizyjny, brzmienie i oświetlenie, obowiązkowo należy wprowadzić funkcjonalne – i naturalnie wytrzymałe – akcesorium transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest specjalizacją bardzo ciężką, bo każdy pojedynczy spektakl bądź przedsięwzięcie sportowe powinno koniecznie spełnić życzenia większości zainteresowanych. Za każdym razem oczekują oni co rusz na świetne widowisko bez nadmiernych zakłóceń.

Telebimy to dzisiaj niezwykle zaawansowane oraz ekonomiczne narzędzia, za pomocą których można w trakcie imprezy grupowej przedstawiać najprzeróżniejsze materiały, np. reklamy towarów patronów. Tego rodzaju wyświetlacze ledowe stosuje się jako scenografię wydarzeń targowych, podczas prezentowania mody dla Pań i Panów, debatach i kiermaszach. Szczególnie często można je wyłapać w domach handlowych, na wystawach oraz pomieszczeniach sportowych. Mają możliwość sprawować funkcję podstawową (oczywiście jak na koncertach) albo jako swoisty kontekst (przykładowo w przypadku meczy koszykówki). Jeszcze jednym sposobem na zastosowanie ekranów ledowych jest rozlokowanie ich w płaszczyźnie miejskiej na potrzeby przedstawiania materiałów promocyjnych czy zwykłych wiadomości, przykładowo temperatury powietrza.

Trzeba zwrócić uwagę na to, że wcale nie trzeba wkładać firmowych środków pieniężnych w tak wartościowy „instrument”. Od jakiegoś czasu nawet spore przedsiębiorstwa czerpią z wynajmu telebimów, ponieważ – często w pakiecie – zyskują ekipę techniczną, m. in. do postawienia kompletnego sprzętu przed wydarzeniem czy jego zdjęcie natychmiast po nim. Za sprawą ruchomej formy wyświetlacze ledowe mamy szansę w wygodny sposób przemieścić w takie miejsca, w jakich są teraz niezbędne. Spora liczba placówek, jakie profesjonalnie zajmują się umieszczaniem ekranów, są w stanie przygotować tę czynność w niemal godzinę. Mamy możliwość także śmiało ustawić kąt pochylenia ekranu, oraz przesuwać nim wokół własnej podstawy.

Gdzie najlepiej sprawdzi się telebim?

Telebim do wynajęcia – bo takim wyrażeniem wielokrotnie w Internecie prezentuje się ekrany, które wypożyczają wielorakie firmy – wspaniale sprawdzą się na zjazdach naukowych. Nierzadko komunikat nie potrafi „dolecieć” do wszystkich uczestników (trudne jest skumulowanie ich w jakimś konkretnym rejonie), zaś telebimy efektywnie zmniejszają ten dylemat. W dodatku wszyscy uczestnicy imprezy są w stanie aktywnie uczestniczyć w rozmowie, a mianowicie na żywo prosić o wyjaśnienia.

Występy i uroczystości na łonie natury, np. występy kabaretów, to następne wydarzenia, na jakich powinny na pewno stać duże wyświetlacze ledowe. Treść powinien „dolecieć” do co najmniej kilkuset uczestników i nie musi być skoncentrowany w jednym miejscu. Wielekroć obok pojedynczego eksponowanego telebimu przygotowuje się parę niezależnych w rozmaitych częściach miasta, które przyciągają dodatkowych uczestników. Częstokroć tym zdarzeniem będzie wieczorne wystąpienia licznych kabaretów, a niekiedy popis popularnego zespołu. W przypadku kabaretów właściwie powinny spełnić swoją rolę dwa telebimy, na jakich będą koncentrować się uczestnicy z najodleglejszych rejonów. W drugim przypadku obowiązkowa jest specjalistyczna inscenizacja, która bazuje na przymocowaniu najdoskonalszej jakości sprzętu nagłaśniającego, oświetlenia, efektów estradowych (m. in. kolorowych laserów).

Telebimy nie tylko od święta

Ekrany LED są dobrym rozwiązaniem nie tylko na masowe uroczystości, które przykuwają setki czy tysiące odbiorców. Można je spostrzec każdego dnia, np. w kafeteriach bądź w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, które z jakiegoś względu w sumie nie mają możliwości zawitać w innym miasteczku na zaskakującym zdarzeniu sportowym, powinny bezproblemowo ulokować się w tzw. „strefie kibica” i wpatrywać się w relację z meczu bliskiej drużyny. Widzowie mają możliwość zatem liczyć na najznakomitszą jakość nadawanego obrazu i wspaniałe emocje. Zazwyczaj firmy, jakie dzierżawią wspomniane telebimy, proponują też krytą estradę, mocne drewniane ławy, posiłki dla uczestników i sporo dodatkowych niespodzianek.

Wynajęcie telebimu – jakie są ceny?

Jeśli zamierzamy zakupić telebim, wówczas opłata będzie wahać się w zakresie od 11 tys. do 70 tys. złotych. Właściwej klasy, duże telebimy będą miały wartość od 50.000 zł w górę. Z pewnością dużo lepiej kalkuluje się wypożyczyć telebim (głównie, w przypadku kiedy wydarzenie będzie miało charakter niepowtarzalny). Zaraz po napisaniu w Google, przykładowo zwrotu „telebim wynajem”, możemy zaobserwować, iż opłaty najmu telebimu w typie sportowym zaczynają się orientacyjnie od niecałych stu złotych za 24 godziny. Wszystko tak naprawdę zależy od konkretnej propozycji (i sumy wydzierżawionych telebimów ledowych), jak również obszaru aktywności wybranej firmy.

Jeśli zaciekawił Cię powyższy artykuł oraz pragniesz dowiedzieć się o wiele więcej o inscenizacji wizyjno-dźwiękowej na przeróżne wydarzenia, wejdź w ten link – Telebim wynajem – a być może przyuważysz to, czego obecnie szukasz.

Strona używa cookies
Ok