wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch
Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać
2 kwietnia, 2017
agencja reklamowa toruń projektowanie grafiki projektowanie logo toruń
Dobra strona internetowa jest wizytówką firmy
7 kwietnia, 2017

Wynajem czy zakup ekranu LED?

wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem

Duże wyświetlacze ledowe od jakiegoś czasu są solidnym komponentem miejskiej struktury. Lokalizacje, w jakich są wstawione, nabierają zgoła nowego charakteru. Są częściej obchodzone, zaś treści reklamowe dużo łatwiej są zatrzymywane w pamięci przez hipotetycznych Interesantów. Technologia LED z pewnością posiada bardzo dużo zalet, jednakże absolutnie nie należy do najtańszych. Czynniki atmosferyczne nie wpływają w jakikolwiek sposób na czytelność telebimu, ani na metodę emitowania poprzez niego spotów. Poniektóre są istotnie bardzo jasne, iż można się im przyglądać z odległości kilkunastu metrów. Dodatkowo światło nie stanowi ważniejszego dylematu – obrazy są dobrze widoczne. Dzięki użyciu ochrony IP 65 ekrany LED idealnie funkcjonują w trakcie opadów śniegu, gradu czy burzy. Obecnie są traktowane jako charakterystyczny środek na potrzeby udostępniania wielorakich informacji, przykładowo materiałów promocyjnych kursów walut lub wyników sportowych. Jako nowatorskie narzędzie marketingowe wyświetlacze ledowe stały się wręcz wskazane.

Jaki wybrać telebim?

Reklama jest dźwignią handlu – to kwestia prosta. Żeby powiększyć sprzedaż, przykładowo rozbudować grono stabilnych Odbiorców oraz zaciekawić nowych, powinniśmy obowiązkowo wybrać metodę promocji. Firmy, jakie potrafią przekazać dużo więcej pieniędzy, będą publikowały spoty promocyjne na wysokich ekranach LED bądź wyróżniać swoje artykuły w telewizji. Jak naprawdę prezentuje się sytuacja z telebimami? Czy wynajem ekranów jest faktycznie taki rentowny? Jak ma się rzecz z ekranami diodowymi od strony technicznej? Co uczynić, żeby po długim okresie (np. po paru latach) wyglądał jak nowy? Krótko mówiąc nie da się pokrótce odpowiedzieć na wszystkie pytania, bowiem pewne kwestie znają jedynie osoby świetnie rozumiejące branżę.

Przygotowując kupno albo najem ekranów LED, należy spojrzeć na kilka podstawowych spraw, jakie mają spory wpływ na jego działanie po długim okresie. Wcale nie chodzi wyłącznie o stawkę i klasę, na jakie na początku zwracają uwagę odbiorcy.

Odmiana diod, z jakich został zaprojektowany telebim

Taki czynnik rozstrzyga o żywotności telebimu, jego przejrzystości i… kosztowności. Wyświetlacze ledowe wyjątkowo tanie są powszechnie zrobione z chińskich diod, które mają nadzwyczaj niewielką przejrzystość i potrafią wywoływać bardzo dużo kłopotów w trakcie renowacji. Oprócz tego nierzadko można dostrzec nierówny koloryt wyświetlacza, jakie są najzwyczajniej w świecie rozbieżnością temperatur, która ma miejsce w diodach o różnorakich odcieniach. Dużo bardziej dochodowy jest wynajem ekranów LED, które są przygotowywane w Tajwanie. Krótko mówiąc nie łudźmy się jednak – najwspanialsze wyświetlacze diodowe są produkowane w Stanach i Japonii.

Metoda przytwierdzania oddzielnych diod

Istotne jest jeszcze to, czy są przytwierdzane ręcznie czy przemysłowo. Jeżeli chodzi o diody montowane manualnie, trzeba mieć na uwadze to, że oddzielne diody mają możliwość ulec uszkodzeniu oraz będą ciemnieć. W rezultacie na telebimie będą widoczne czarne momenty, a odbudowa też nie kwalifikuje się do najwygodniejszych. Diody montowane mechanicznie mówiąc w skrócie nie sprawią nam takich kłopotów.

Przejrzystość ekranu LED

W zasadzie nie może być uzależniona od czynników meteorologicznych, m in. ciepłoty powietrza bądź słońca. Jasność rzędu 5.000-7.000 cd jest na tyle dobra, żeby móc puszczać reklamy w dowolnych warunkach, chociażby w trakcie dynamicznych deszczów.

Oprogramowanie

Trzeba koniecznie spojrzeć na oprogramowanie, przy pomocy jakiego będziemy mieli szansę wnosić zmiany na ekranie LED, a konkretniej emitować nowe treści promocyjne, dobierać je w konkretnej kolejności itd. Znakomicie by było, jeżeliby telebimem można było manipulować zdalnie (a mianowicie poprzez Internet). Jednym z najpopularniejszych programów jest oczywiście Screen Show firmy Revolution-Tech. Można za jego pomocą tworzyć doprawdy rozbudowane połączenia materiałów promocyjnych, a to zarówno dla firmy wypożyczającej ekran LED, jak również dla najemcy, jest niezwykle ważne.

Czy opłaca się inwestować w telebimy?

Całość zależy od tego, w jakiej lokalizacji będzie zainstalowany, jakie będzie mieć gabaryty i marki. Jeśli zainwestujemy w chiński telebim, wówczas z całą pewnością powinniśmy liczyć się z tym, że będzie potrzebować wielu renowacji, zaś w dalszej kolejności – dużych kosztów. Telebim ma wyraźną przewagę ponad innymi wewnętrznymi przekaźnikami promocji, np. billboardami. Inna jest po prostu widoczność obrazu. Odbiorcy bardziej kierują uwagę na pomysłowe treści promocyjne, które wciągają identycznie jak filmy w kinie. Dla niektórych osób opłata wynajęcia telebimu będzie z pewnością opłatą zaporową, zaś na wzniesienie telebimu należy mieć określone upoważnienie (w ogóle nie wolno przymocować opisanego ogromnego obiektu w losowym miejscu). Dobrze jest wspomnieć, iż ekrany LED w ogóle nie mogą być montowane równolegle do drogi, bowiem oślepiają swoją jasnością kierowców – są w takiej sytuacji traktowane troszkę jak niebezpieczeństwo. Trzeba jednak pozyskać albo wynająć doskonałej jakości telebim, bo Konsumenci w owym przypadku lepiej pamiętają materiały promocyjne. A przedsiębiorstwa chętniej płacą za projekcję materiałów, gdyż oddziałuje to na sprzedaż.

Jeżeli jesteś zaciekawiony opisaną metodą promocji, wejdź w odnośnik mieszczący się w tym miejscu – Wynajem ekranów

Strona używa cookies
Ok