Adwokat Toruń kancelaria adwokacka alimenty na dziecko
Kiedy trzeba płacić alimenty? Pomoc profesjonalnego adwokata
2 kwietnia, 2017
wynajem ekranów LED obsługa imprez masowych telebimy wynajem
Wynajem czy zakup ekranu LED?
3 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

wyszczuplanie ciała odchudzanie toruń płaski brzuch

Jak pozbyć się tłuszczyku z brzucha?

Płaski brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno kobiet, jak również panów. Świetnie by było, gdyby był ładnie umięśniony i odrobinę twardy (z tzw. „kaloryferkiem”). Brzuch to taka strefa ludzkiego ciała, na którą najmocniej zwracamy uwagę w trakcie wykonywania różnych ćwiczeń fizycznych i przy wdrażaniu wielorakich diet. Osoby, jakie niemało poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają szansę chwalić sie kolegom i koleżankom ślicznym, płaskim brzuszkiem oraz „dostojnie” idą po plaży bądź odpoczywają na fotelach nad jeziorem. Nic w tym dziwnego, gdyż brzuch jest taką strefą ciała, która interesuje płeć przeciwną. Mamy szansę jednakże spostrzec takie osoby, jakim krótko mówiąc nie zależy na nadmiernym negliżu oraz wcale nie pokazują tak swobodnie umięśnionego brzuszka. Nad sylwetką powinniśmy pracować – nie dajmy się „wpuścić w maliny”.

Jeśli zamierzamy wypoczywać po pracy na fotelu zamiast wędrować na basen lub ćwiczyć na trampolinach, wówczas na sto procent absolutnie nie urzeczywistnimy owego fantazjowania. Zamiast wzorzystego bikini bądź slipów, będziemy zmuszeni zakładać duże kostiumy, tankini ze spodenkami bądź spodenki i koszulkę. Każdy powtarza: zrób coś z tym, zadowalające efekty przyniesie prawidłowa dieta i dużo ruchu. Lecz czy na pewno? Czy jest to istotnie takie proste, jak wspominają osoby z naszego otoczenia? Czy dobra jest dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, ogromną ilość ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, by móc chwalić się wszystkim naokoło umięśnionym brzuchem? Otóż nie całkiem. Odchudzanie w ogóle nie opiera się wyłącznie na wymienionych łatwych rzeczach, ale dodatkowo na genetyce, zatem predyspozycjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Ogólnie rzecz ujmując nie możemy uwolnić się od tkanki tłuszczowej wyłącznie w jednym miejscu, niezbędny jest ogólny wysiłek wszystkich partii ludzkiego ciała. Tłuszczyk na ciele spala się równomiernie, innymi słowy – w jakiejkolwiek partii ciała harmonijnie do liczebności komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi wielostronnie, odnosi się do całego ciała, zaś materiały promocyjne, które oferują doskonałe ciało w tempie ekspresowym, zwyczajnie zmyślają. Istotną rolę pełni tutaj genetyka, ponieważ wybrane osoby mają mocniejsze predyspozycje do gromadzenia tkanki tłuszczowej wyłącznie przez to, iż ich przodkowie oraz pozostałe osoby z rodziny, również miały z tym ogromny kłopot. W trakcie wykonywania tylko pojedynczych brzuszków zapewne w ogóle nie uwolnimy się od szpecących fałdek, gdyż w owym czasie będziemy przetwarzać zbyt małą ilość energii. Ćwiczenia na brzuch utwardzają mięśnie w dręczącej nas partii i po niedługim czasie czasami może się okazać, iż posiadamy tam dużo więcej centymetrów niżeli myśleliśmy. Mięśnie są coraz mocniejsze (uformuje się nam dobre oparcie), lecz tłuszcz zostanie.

Jeśli nie brzuszki, to co trzeba robić?

Oprócz rozsądnej diety i ruchu kompleksowego (a mianowicie ćwiczeń dotyczących całego ciała, a nie jedynie wskazanej partii), mamy szansę skorzystać z specjalistycznego odchudzania w salonach kosmetycznych. Nie chodzi tutaj jednakże o to, żeby przez 24 godziny uczęszczać na masaże jakimiś nadzwyczajnymi urządzeniami…i odpuścić sobie obydwie sprawy wyliczone wcześniej. Wszystko musi koniecznie być ze sobą wymieszane – odpowiednia dieta, ćwiczenia oraz kuracje kosmetyczne, które wygładzą naskórek, zredukują cellulit, skorygują fałdki w miejscach, na jakie dieta i ćwiczenia w ogóle nie potrafią nic poradzić.

W ostatnim czasie takim ciekawym sposobem na płaski brzuch jest na przykład liposukcja bez skalpela przy pomocy urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą mamy szansę sprawnie wyeliminować tkankę tłuszczową z decydujących miejsc, przykładowo na udach. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o fenomenalne wyszczuplenie po jednorazowym zabiegu, ale pozbycie się miejscowej tkanki lipidowej. Specjalistyczna głowica zasysa kolejne fałdki skóry, natomiast ultradźwięki rozbijają komórki lipidowe. Są one w dalszej kolejności usuwane z naszego ciała przez limfę, zaś w dalszej kolejności – przez wątrobę. Mamy możliwość również skorzystać z Maximusa TriLipo, który koryguje wygląd skóry, jej napięcie, kształtuje sylwetkę, usuwa cellulit i minimalizuje miejscową tkankę lipidową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus ma wpływ nie tylko na oporny miejscowy tłuszczyk, ale też na mięśnie. A ściśle: pobudza komórki skóry właściwej, tkankę wewnątrz oraz bicepsy, by w mgnieniu oka oraz sprawnie wyszczuplić ciało. Tłuszcz przybiera formę płynną, gdyż wpływają na niego fale elektromagnetyczne. Natomiast to powoduje, iż skóra i muskuły są niesamowicie nagrzane. Owym urządzeniem wolno też łagodzić widoczność zmarszczek wokoło oczu oraz ust, jak również podnosić owal twarzy. Sporo osób decyduje się także na innowacyjne zabiegi z użyciem endermologii, m.in. na masaż próżniowy. To przypuszczalnie najatrakcyjniejsza możliwość, gdyż musimy wdziać specjalny strój, a kosmetolog przeprowadza zabieg zasysającą głowicą, która „ześlizguje się się” po owym kostiumie.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy materiał, szukasz niezawodnego sposobu na uwolnienie się od opornej tkanki tłuszczowej w sumie nie tylko na brzuszku to wejdź w link tutaj  a może znajdziesz właśnie to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok