Uchwyty meblowe Gałki meblowe Dorabianie kluczy Bejce i lakiery Konserwacja mebli
Szeroki wachlarz produktów tylko w angra art
14 października, 2016
Notariusz Akty notarialne Testamenty Taksa notarialna
Jakie są typy aktów notarialnych i ile wynosi taksa notarialna?
16 października, 2016

Oryginalne reklamy na zamówienie

Agencja reklamowa - banery - neony - oklejanie samochodów - kasetony reklamowe

Skuteczna reklama dla Twojej firmy

„Jeśli mężczyzna mówi na przyjęciu pewnej kobiecie, że potrzebny jej jest mężczyzna, i to on jest tym właściwym, to jest to marketing. Jeśli natomiast staje wysoko na krześle i oferuje zgromadzonemu towarzystwu swoje usługi w miłości, to już reklama.” (P. Forsyth „Marketing dla nie wtajemniczonych”)

Nasza agencja reklamowa istnieje dopiero od 2015 roku, jednak promocją i jej oddziaływaniem na zachowania klientów pasjonowaliśmy się już zdecydowanie wcześniej – mniej więcej od 2005 roku. Dzięki wszechstronnej wiedzy oraz doświadczeniu, zdobywanemu wraz z nowymi nietuzinkowymi pomysłami, zdobyliśmy wyróżnienie oraz sympatię wielu marek. Co ważne – stale z nimi współpracujemy i cieszymy się z naszych rezultatów. Do naszego biura reklamowego przynależą czterej specjaliści, którzy są w stanie stworzyć dowolny indywidualny projekt albo zmodyfikować uprzednio istniejący. Świat reklamy gwałtownie się rozkręca, a my musimy dotrzymać mu kroku. Stąd też inwestujemy w aparaturę odpowiedniej jakości, bierzemy udział w zawodowych przeszkoleniach oraz zapoznajemy się z obecnymi technologiami. Aktywnie popieramy załogę rowerową PIE3CKI Team. Nie zapominamy więc o naprawdę znaczącej dzisiaj aktywności humanitarnej. Dzięki oferowanej przez nas reklamie odbiorca może wybrać właśnie Wasz wyrób bądź usługę spośród wielu ofert.

Oklejanie samochodów, tabliczek i szyldów

Zajmujemy się zawodowym przygotowywaniem reklamy na folii i pokrywaniem nią samochodów osobowych, dostawczych, zawodowych (przykładowo. lawet, ciężarowych albo autokarów), wystaw zakładów każdej specjalizacji, klubów i lokali komercyjnych, tabliczek oraz szyldów. Oklejamy obiekty przy użyciu rozmaitych rodzajów folii m.in. translucentnych do oświetlenia, polimetrycznych, monometrycznych, ploterowych, wylewanych lub mrożonych. Do wszystkich zamówień podchodzimy indywidualnie, więc na samym początku konsultujemy z Odbiorcą dwie ważne sprawy: 1) surowiec, z jakiego ma być skonstruowana reklama, 2) metodę oklejania. Stosujemy jedynie środki i akcesoria prestiżowych marek, np. Avery – Surface cleaner. Należy nadmienić, że naklejana reklama jest nie tylko nośnikiem informacji, ale dodatkowo zabezpiecza lakier przez nieodpowiednimi czynnikami zewnętrznymi (zadrapania bądź mętnienie). Żeby zobaczyć w jaki sposób wyglądają oklejone folią pojazdy najlepiej wprowadzić w wyszukiwarkę, przykładowo. „oklejanie Białystok” lub „oklejanie samochodów Białystok”. Jeśli chodzi o pokrywanie witryn, to Klient może zdecydować się na laminowanie, oczkowanie bądź kołnierz. Opracowujemy reklamy m.in. na siatkach mesch oraz tkaninach winylowych.

Kasetony z blachy i taśmy aluminiowej, PCV i plexi

Nasz zespół zajmuje się również tworzeniem kasetonów reklamowych w formie jednostronnej bądź obustronnej. Umieszcza się je na ścianie, przy ścianie lub na słupie. Powszechnie wydziela się trzy warianty kasetonów: wytworzone z profilu aluminiowego, z dibondu oraz z licem winylowym. Kasetony z profilu aluminiowego przygotowuje się z aluminiowych ścianek, których wielkość wynosi 10,14 albo 17 cm. Część przednia kasetonu to szkło akrylowe. Na nim osadza się zamówioną przez Kupującego grafikę, np. z folii. Jeżeli wybierze kaseton jednopłaszczyznowy, wtedy reklama będzie przymocowana na pojedynczej stronie, tymczasem na odwrotnej będzie charakterystyczna ocynkowana blacha. Na szczególną uwagę zasługują kasetony reklamowe z dibondu, mianowicie ze specjalnego materiału kompozytowego. Od kasetonu wyprodukowanego z tworzywa aluminiowego odróżnia go przede wszystkim elegancja wykonania. Wcale nie widać połączeń między brzegami i częścią frontową. Płaszczyzna wizualna uzyskiwana jest z wyfrezowanych wykrojów, które potem podkleja się barwionym tworzywem. Ostatni rodzaj kasetonu reklamowego – z licem winylowym – jest umieszczany przeważnie na elewacjach dużych galerii handlowych bądź pokaźnych słupach reklamowych. Z tkaniny winylowej można zrobić naprawdę zdumiewające kasetony, których wielkość sięga nawet 200 metrów. Dzięki niniejszemu wyjątkowemu budulcowi bezproblemowe stało się opracowanie nawet najbardziej złożone grafiki. Oprócz wyszczególnionych typów nasz zespół zajmuje się także budowaniem kasetonów tłoczonych, płaskich, eliptycznych, wewnętrznych, OWZ, stojaków PCV, OWZ i liter przestrzennych. Ostatni typ opracowuje się w postaci tekstów przestrzennych lub logotypów, które są podświetlane diodami LED. Mogą być stworzone z takich materiałów jak: plexi, aluminiowa blacha, PCV oraz taśma aluminiowa. U nas zatrudnieni są wyłącznie wykwalifikowani oraz doświadczeni pracownicy – spawacze, ślusarze, instalatorzy i elektrycy. Wszyscy posiadają odpowiednie do specjalizacji uprawnienia.

Oryginalne zewnętrzne reklamy świetlne

U nas można zamówić nieszablonowe rodzaje reklam wizualnych, m.in. banery i neony. Banery cieszą się od długiego czasu niesłabnącą pozycją, gdyż posiadają pokaźne gabaryty. Z łatwością przykuwają wzrok potencjalnych kupujących, właściwie nie można kroczyć blisko nich obojętnie. Najczęściej przygotowuje się je z materiału winylowego, bardzo niewrażliwego na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Rozświetlony baner wkłada się na wcześniej wykonaną konstrukcję albo przytwierdza do oddzielnych uchwytów osadzonych w budynku. Ich główną dogodnością jest zdolność zlokalizowania w miejscu niedostępnym dla odmiennych typów reklam. Mogą mieć jakąkolwiek długość i szerokość – hamuje je wyłącznie wielkość przystępnej na budynku płaszczyzny. Reklama świetlna w postaci neonu jest równie interesująca. Ekscytuje przechodniów unikalnym skupieniem barw. Nasza ekipa z pewnością zaspokoi pragnienia chociażby wyjątkowo wymagających Nabywców oraz utworzyć formy z rur niemalowanych, farbowanych w masie albo proszkowanych. Zapewniamy długą żywotność, widzialność z dużych odległości i interesujący design.

Szczegółowe informacje można odnaleźć klikając w link – Reklama świetlna

Strona używa cookies
Ok