Kursy jazdy defensywnej
20 czerwca, 2016
Remont – koszty, plan i praktyczne porady
26 lipca, 2016

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

Przy podejmowaniu decyzji rozstrzygające jest bardzo często pierwsze wrażenie. Atrakcyjny produkt przyciąga skuteczniej, stąd też dla przedsiębiorców istotna jest estetyka wykonania i element zaskoczenia. Odpowiednio dopasowane kolory i niebanalny pomysł, to dwa składniki, które sprawiają, że dana rzecz zapada w pamięci klientów. Dla nas, jako profesjonalnych grafików, ważne jest, aby każdy projekt graficzny był niepowtarzalny i miał to coś, co powoduje, że staje się czymś w rodzaju ikony. W naszym studiu graficznym projektujemy loga i logotypy. Tworzymy atrakcyjne plakaty, ulotki, wizytówki i katalogi. Zajmujemy się także projektowaniem stron www dostarczając innowacyjne rozwiązania graficzne i niestandardowe koncepcje na identyfikację wizualną Twojej firmy.

Usługi graficzne na wysokim poziomie

W naszym studio grafiki tworzą się nieszablonowe pomysły i samodzielne projekty graficzne. To także miejsce w którym świadczymy rzetelne usługi graficzne. Od logo dla Twojej firmy, przez kompleksowe katalogi reklamowe, a kończąc na grafice na strony internetowe. Dla nas nie ważne jest to na czym polega Twoja działalność – mamy idealne pomysły dla każdego. Mówimy „nie” dla znanych wzorów. Chcemy, aby projekty graficzne tworzone dla naszych Klientów były efektowne, oryginalne i przykuwające uwagę. Ma za nimi stać olbrzymia moc perswazji i znakomite wyczucie gustu. Zapraszamy zatem wszystkie osoby, dla których wzory graficzne są ważne.

Projektowanie identyfikacji wizualnej

Tworzenie marki zaczyna się na etapie komunikacji z Klientem. Od nastawienia przedsiębiorcy do kwestii obsługi Klienta zależeć będzie nie tylko jego przyszłość, ale również charakter przedsiębiorstwa. Każda szanująca się marka posługuje się identyfikacją wizualną, która buduje tożsamość firmy i oddziałuje na kojarzenie firmy przez Odbiorców. Identyfikacja wizualna to w głównej mierze logo, którym firma posługuje się wszędzie – w internecie, w mediach, a także w reklamie. Z tego powodu powinno być ono typowe i unikatowe, aby osobom z zewnątrz kojarzyło się wyłącznie z poszczególną marką. Istotny jest wybór czcionki, styl liter i kolorystyka, odwołująca się do poszczególnej działalności. Logo firmy umieszcza się na opakowaniach, na ulotkach i na gadżetach reklamowych, co sprawia, że ranga firmy ewoluuje, identycznie jak zyski. W ten sposób firma komunikuje się z Klientami i kształtuje relacje, nie używając właściwie żadnych słów.

Nasza pracownia graficzna zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej firm. Cały proces zaczynamy od zaprojektowania unikalnego logo, które będzie twarzą poszczególnej marki. Realizujemy także projekty wizytówek, ulotek, plakatów, opakowań i katalogów. Damy Twojej firmie większą popularność za pomocą atrakcyjnej grafiki.

Projektowanie stron www

Internet to narzędzie o szerokich możliwościach. Możliwość reklamowania się, komunikowania się i sprzedaży produktów – wszystko możliwe i to zaledwie w kilku krokach. Aczkolwiek, aby zaistnieć w wirtualnym świecie, każda firma| potrzebuje atrakcyjnej strony internetowej, która będzie jej wizytówką dla wyszukujących danych usług internautów. W naszej pracowni graficznej powstają unikatowe projekty stron www w oparciu o nowoczesne narzędzia graficzne i świeże pomysły. Stawiamy na użytecznekoncepcje i wsłuchujemy się w oczekiwania naszych Klientów. Tworzone przez nas strony są wysoce praktyczne i niezwykle estetyczne. Nie podkradamy pomysłów, ani nie wykorzystujemy gotowych schematów. każdy projekt wykonywany jest samodzielnie, co przynosi oryginalny efekt końcowy. Z nami Twoja strona stanie się jedyna w swoim rodzaju.

Poznaj nas lepiej – krótka historia naszego studia graficznego

Mimo, że na toruńskim rynku uczestniczymy od niedawna, to na koncie mamy już wiele sukcesów. Zaraz po zakończeniu studiów grafiki komputerowej zdecydowaliśmy się na otwarcie nowoczesnej pracowni graficznej, która będzie urzeczywistniała jakiekolwiek oczekiwania Klientów. Rozpoczęliśmy współpracę z przedsiębiorstwem Macaroni, sklepem markowym CNCPT Concept Store, oraz z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. To był dla nas duży krok do przodu i szansa na rozwój działalności. Nadal uczymy się i analizujemy branżę graficzną, co umożliwia nam na wykorzystywanie nowatorskich trendów w naszej pracy. Dla nas, to właśnie świeżość w realizowaniu prac okazała się strzałem w dziesiątkę. Dzisiaj jesteśmy gotowi na więcej przygód. Mimo, że pracujemy nad wieloma projektami, znajdziemy czas dla każdego Klienta. Także i dla Ciebie.

Burashi Studio oferuje unikalne projekty graficzne. Naszą specjalizacją jest projektowanie logotypów, materiałów reklamowych i grafiki internetowej. Tworzymy projekty związane z identyfikacją wizualną i stronami www. Wykorzystujemy jedynie własne pomysły, co sprawia, że nasze projekty to gwarancja oryginalności. Wyjątkowy styl i wyczucie gustu, to dwie właściwości, które okryją Państwo w wszystkich naszych projektach. Zapraszamy do nowoczesnej pracowni graficznej, w której obraz tworzy jakość.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Strona używa cookies
Ok