Armatura pneumatyczna - Sprężarki tłokowe - Elektrozawory pneumatyczne
Instalacje pneumatyczne dla każdego
10 listopada, 2016
Pieniądze w 15 minut, czyli pożyczki online
13 listopada, 2016

Wytwornice dymu ciężkiego – wynajem

Wytwornica ciężkiego dymu wynajem wytwornicy niskiego dymu obsługa dymownicy

Profesjonalny Dj na wesele

Czy razem marzycie o tak doskonałym pierwszym tańcu, że rodzina i przyjaciele będą naprawdę wzruszeni i długo go nie zapomną? O aurze przesiąkniętej tajemnicą, zdumieniu w oczach najbliższych oraz własnych? Jeśli Wasza odpowiedź brzmi twierdząco, zdecydowanie potrzebujecie wytwornicy zachwycających chmur.

Ślub stanowi jeden z najważniejszych etapów w życiu – nie można tego zakwestionować. Wszystkie przygotowania muszą mieć swój pozytywny finał, gdyż nikt nie chce zakosztować w takiej chwili jakichkolwiek nieprzyjemności połączonych, m. in. z zuchwałością „wstawionego” dj’a, kiczowatym tortem weselnym czy głodnymi gośćmi z powodu braku posiłków. Jeżeli uzgodniliśmy, że na naszym weselu będzie dj, musimy trochę wcześniej „zamówić” sobie u niego termin, porozmawiać o tym, jak ma wyglądać oprawa muzyczna w czasie tej niepowtarzalnej okazji, zatwierdzić umowę (która zawiera wszystkie szczegóły), utrzymywać z nim kontakt telefoniczny (dobrze byłoby, by był osiągalny przez cały dzień) oraz co najważniejsze – określić wcześniej scenariusz wesela. Dobrze jest jeżeli zjawi się on na nim dużo wcześniej, by zorganizować cały sprzęt. Zawodowy dj nie tylko zadba o znakomitą scenerię muzyczną, lecz również pociągnie całą uroczystość wypełniając ją różnorodnymi grami, tańcami integracyjnymi i oczywiście dostateczną dozą humoru.

Pierwszy taniec „w chmurach”

Aby oficjalny taniec nabrał niespotykanego charakteru, warto zakupić bądź wypożyczyć wytwornicę dymu ciężkiego. Dzięki niej będziemy świętować w nieprzeniknionych, zniewalających chmurach wznoszących się przy ziemi. Działanie wytwornicy polega na chłodzeniu dymu, a później przemieszczaniu go w stronę podłoża. W aparaturze musi znaleźć się pokruszony lód bądź wkłady suchego lodu o masie od 4 do 8 kilogramów. Wytwornica dymu zaakcentuje większość efektów wizualnych oraz sprawi, że ten wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Jeżeli poszukujemy takiego sprzętu na swoje wesele, wystarczy wejść na stronę dj’a Robby’ego. Jeśli zdecydujemy się na niego jako na realizatora scenerii muzycznej można liczyć na fenomenalny taniec niczym z filmu „Nieodparty urok” (grają w nim Sarah Michelle Gellar i Sean Patrick Flanery). Można czasami wprowadzić w Google zwroty „Ciężki dym Warszawa” i wyszukać w wynikach oferty wynajmu takiej wytwornicy. Jest idealna na wszelkiego rodzaju uroczystości okolicznościowe, między innymi:

  • dyskoteki
  • przyjęcia klubowe, np. z okazji urodzin lokalu itp.
  • przyjęcia prywatne, np. „domówki”
  • przyjęcia służbowe, np. w wynajętym lokalu
  • bankiety karnawałowe
  • wesela w lokalu
  • bale maturalne
  • inne przyjęcia okazjonalne, które wymagają unikalnej oprawy wizualnej i dźwiękowej

Prócz baśniowych chmur unoszących się podczas uroczystości możemy zaznajomić się z ofertą wytwarzania sztucznego śniegu (piany lub baniek mydlanych), wyrzutni serpentyn oraz konfetti czy wyrzutni i działek CO2. Jeśli chodzi o wytwornicę baniek mydlanych często dokupuje się fluorescencyjny roztwór UV, ażeby zyskać świetny rezultat „świecących” baniek. Tymczasem sztuczny śnieg znakomicie nadaje się na zabawy w domu, w lokalu albo barze. Można go używać przez okrągły rok, bez względu na to czy temperatura na zewnątrz sięga +25 bądź -25 stopni. Mistrzowsko sprawdzi się w „zimowym” repertuarze teatrów. Na dyskotekach typu „Piana Party” natomiast pierwsze miejsce będzie posiadać wytwornica gęstej piany – zarówno na świeżym powietrzu, jak i w klubach. Wyrzutnia CO2 może być użyta podczas uroczystości weselnej w punkcie przełomowym, eventach lub koncertach.

Wynajem wytwornicy dymu

Wynajem wytwornicy ciężkiego dymu jest najatrakcyjniejszym „wybiegiem” na „skrycie” wszystkich błędów, jakie występują podczas tańca. Obłoki przesłonią cały parkiet wraz z Waszymi stopami do 20 cm w górę. Nie będzie zatem widać, np. gdy któreś z was nadepnie partnerowi na stopie. Członkowie rodziny i przyjaciele oniemieją z wrażenia, zaś ich wzrok będzie zwrócony wyłącznie na Wasze promienne twarze wypełnione szczęściem Można niewątpliwie samemu nabyć dymownicę i nauczyć się ją obsługiwać. Jeżeli zależy Wam jednak wyłącznie na tym niepowtarzalnym „tańcu w chmurach”, należy ją wynająć wraz z obsługą. W ogóle nie będziecie musieli martwić się, jeśli coś pójdzie nie tak. Częstokroć wypożyczający uzupełnia ją w profesjonalny roztwór, który jest w cenie wynajęcia. Trzeba wspomnieć, że zamiast zwykłych kostek lodu (takich, jakie kładziemy do napojów alkoholowych) korzystniej jest wyposażyć maszynę w suchy lód. Po pierwsze jest dużo wydajniejszy, Secundo – zapewnia nieporównywalnie wspanialszy rezultat, po trzecie – koszt zakupu 10-15 kg nie jest wygórowany i wynosi około 150 – 250 zł. Miejmy na uwadze, aby zapytać wypożyczającego czy udostępni nam dobre jakościowo urządzenie. Lepiej nie decydować się na tańsze „podróbki”, bowiem nie uzyskamy takiego wyniku na jaki liczymy.

Więcej informacji można uzyskać klikając w link – Ciężki dym Warszawa

Strona używa cookies
Ok