Nogi drewniane balustrady i poręcze drewniane Tralki drewniane
Nogi drewniane – ciekawa dekoracja twojego domu
24 marca, 2017
Depilacja toruń depilacja laserowa depilacja gorącym woskiem
Wybrać depilację laserową czy depilację woskiem
26 marca, 2017
Zdrowe i błyszczące włosy to marzenie ogromnej liczby osób, niestety jego spełnienie w znacznej mierze sytuacji jest nierealne, gdyż utrzymanie włosów w idealnej formie wymaga sporego wysiłku oraz nakładu czasu, na co nie każdy może sobie pozwolić. Na szczęście teraz kłopot ze zniszczonymi włosami mamy możliwość rozwiązać i to przy zastosowaniu wyjątkowego zabiegu wykonywanego przez fryzjera. A tym sposobem na szybką zmianę wyglądu włosów są… gorące nożyce.

Strzyżenie na gorąco dawniej

Być może niektóre osoby zdziwi fakt, że na samym początku zabieg strzyżenia na gorąco przeprowadzano przy pomocy… świeczek. Jak nietrudno się domyślić rezultaty takich operacji były kiepskie, a podpalanie włosów notorycznie kończyło się całkowitym ich spaleniem.

To, że wysoka temperatura wywiera korzystny wpływ na włosy, mamy pojęcie nie od dzisiaj. Dawno zaobserwowano, że dzięki optymalnej temperaturze możliwe jest domknięcie struktury włosa, a tym samym włos zostaje zabezpieczony przed szkodliwymi bodźcami zewnętrznymi i odzyskuje naturalny blask.

Gorące nożyce współcześnie

Dzisiaj naturalnie nikt nie przystawia do włosów podpalonej świeczki by naprawić stan włosów. Tym bardziej że od niedawna w salonach fryzjerskich osiągalne są unikalne gorące nożyce firmy Jaguar Thermocut, które umożliwiają błyskawicznie przywrócić zniszczonym włosom idealny stan bez niebezpieczeństwa, że ich stan ulegnie pogorszeniu.

Gorące nożyczki Jaguar – dlaczego są najlepsze?

Marka Jaguar Thermocut zaprojektowała specjalistyczne gorące nożyczki, za sprawą których efekty przycinania na gorąco są zdecydowanie lepsze niż w przypadku stylizacji realizowanych mniej zaawansowanymi nożyczkami, które zamiast pomóc, zwyczajnie

strzyżenie gorącymi nożyczkami salon fryzur górny Toruń

Różnica jest miażdżąca – gorące nożyczki Jaguar jako jedyne posiadają najnowocześniejszy system ustawiania temperatury nożyc w zakresie od 90 do stu pięćdziesięciu stopni Celsjusza, co sprawia, że fryzjer jest w stanie dobrać taką temperaturę, która będzie odpowiednia dla określonego rodzaju włosów, i wpłynie na najpozytywniejsze rezultaty strzyżenia na gorąco.

Błyskawiczna poprawa włosów po strzyżeniu na gorąco

Skracanie włosów gorącymi nożycami Jaguar to bardzo bezpieczny i efektywny zabieg wpływający na kondycję włosów. Rezultaty cieniowania gorącymi nożyczkami są zauważalne błyskawicznie, bo cięte na gorąco łuski włosów pozostają zamknięte. Po wykonaniu zabiegu z użyciem gorących nożyc Jaguar, włosy są zabezpieczone przed utratą pierwiastków odżywczych. Widoczna jest jeszcze niższa wrażliwość włosów na czynniki zewnętrzne.

Gorące nożyczki – zalety

Zabieg cięcia gorącymi nożycami ma sporo plusów. Przede wszystkim jest to zabieg, który niesie błyskawiczne, zauważalne efekty. Co więcej gorące nożyczki posiadają faktyczny wpływ na polepszenie stanu włosów i warto podkreślić, że jest to stan, który utrzymuje się przez długi czas, czego nie da się stwierdzić o innych zabiegach fryzjerskich, które tylko z pozoru polepszają stan włosów. W ich wypadku nierzadko jest tak, że szybko po pierwszym myciu, włosy ponownie wyglądają nieszczególnie, są bez życia i matowe. I na koniec – gorące nożyczki likwidują kłopot puszących się włosów, gdyż zabezpieczają one strukturę włosa, co powoduje, że nie są one wrażliwe na złe wpływy czynników środowiskowych.

Czy gorące nożyczki są bezpieczne?

Gorące nożyce mogą kojarzyć się czasem z nagrzanymi do czerwoności ostrzami, które mogą przypalić włosy. W przypadku technologii użytej w gorących nożycach Thermocut nie ma zagrożenia, że włosy zostaną naruszone. Nie jest też realne, żeby gorące nożyczki zostawiły poparzenia na skórze zarówno klienta jak i samego stylistę fryzur bo marka Jaguar również zadbała o to, by ich gorące ostrza zostały dokładnie pokryte powłoką odporną na znaczne temperatury.

Jak długo trwa zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami?

Zabieg przeprowadzony gorącymi nożyczkami trwa parę minut dłużej niż proste przycinanie włosów. Dzieje się tak, ponieważ właściwe przeprowadzenie zabiegu gorącymi nożyczkami wymaga od stylisty uprzedniego przygotowania. Trzeba mieć na uwadze, że przed realizacją zabiegu strzyżenia na gorąco, fryzjer musi przeprowadzić test włosów, dzięki czemu jest on w stanie wybrać odpowiednią temperaturę, która da najkorzystniejsze efekty. Samo cięcie powinno być zrealizowane z jak największą dokładnością, aby poprawa kondycji włosów była całościowa.

Strzyżenie na gorąco powinno być wykonywane przez doświadczonego fryzjera

Wypada niemniej dodać, że zabieg cięcia gorącymi nożyczkami da nadzwyczajne efekty dopiero wówczas, gdy zostanie on zrealizowany przez profesjonalnego stylistę fryzur, który umiejętnie potrafi dobrać odpowiednią temperaturę nożyczek dostosowaną do stanu zniszczenia włosów. Oprócz tego fryzjer przeprowadzający zabieg gorącymi nożyczkami musi jeszcze dobrze strzyc włosy. Przez to zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami powinien realizować tylko niezawodny fryzjer.

Gorące nożyczki teraz w Toruniu!

Gorące nożyczki Thermocut to nowość na rynku, z tego względu mało salonów fryzjerskich zapewnia zabieg strzyżenia gorącymi nożyczkami. Np. w Toruniu wyłącznie jeden fryzjer proponuje strzyżenie włosów z użyciem nowoczesnych gorących nożyczek Jaguar.

Mapa salonu fryzjerskiego, w którym wykonuje się strzyżenie na gorąco:

Mieszkasz w Toruniu i chcesz wypróbować strzyżenie gorącymi ostrzami na własnych włosach? Sprawdź godne polecenia studio stylizacji fryzur. Kliknij w link: Gorące Nożyczki.

Strona używa cookies
Ok