Adwokat rozwody Wrocław sprawy rozwodowe Prawnik od rozwodów
Pierwsza rozprawa rozwodowa
24 lutego, 2017
serwis skuterów Kymco naprawa Kymco pielęgnacja Kymco
Sposoby serwisowania skuterów
25 lutego, 2017

Skuteczna depilacja laserowa

Laseroterapia dla mężczyzn depilacja laserowa dla panów Bydgoszcz

Popularne sposoby usuwania zbędnego owłosienia

Dzisiaj nie jedynie przedstawicielki płci nadobnej rozmyślają o tym, aby posiadać piękne, mocne oraz nieskazitelnie urodziwe ciało. Często nie pamięta się o takie kwestii, iż masa zewnętrznych firm sprzedaje kosmetyki dla przedstawicieli „silnej płci”, na przykład cienie do powiek, szminki czy fluidy. Mężczyźni mogą przebierać spośród niemałej ilości trików do wydobywania indywidualnej urody. Zaś co właściwie dzieje się w tematyce depilacji? Faceci, którzy praktykują specyficzne sporty, a raczej muszą narzucać na siebie specjalistyczne stroje (przykładowo podczas zawodów kolarskich czy w czasie zawodów pływackich), są przymuszeni do usuwania owłosienia z określonych partii sylwetki. Cykliści muszą zdecydowanie golić całe kończyny, zaś pływacy – włosy z głowy i klatkę piersiową. Z jakich taktyk mają szansę korzystać? Niewątpliwie z wszelakich dostępnych na rynku. Ciało muszą golić za pośrednictwem elektrycznych maszynek do golenia, wosku oraz specjalnych kremów. Jest to związane niemniej z określonymi uciążliwościami. Po pierwsze z czasochłonnością i ciągłym odtwarzaniem opisanej procedury. Czy działają inne techniki na pozbycie się zbytecznego owłosienia?

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Panie raz za razem zapisują się do kosmetyczek na zabiegi depilacji laserowej, albowiem ma ona bardzo wiele mocnych stron. Po pierwsze – po kilku wizytach w salonie nie musimy już nigdy zadręczać się nadmiernym owłosieniem (epilacja laserowa usuwa je do końca życia). Po drugie – kuracja jest całkowicie bezpieczny oraz niebolesny. Po trzecie – wcale nie trzeba na niego marnować sterty pieniędzy (wystarczy ledwie kilka zabiegów). Oraz ostatnie – przypuszczalnie najistotniejsze – koniec z częstą epilacją. Z jakiego powodu zatem wcale nie mieliby z niej korzystać mężczyźni? Coraz więcej z nich jest zaabsorbowanych zmianami w sprawie mody i urody. Kupują nie wyłącznie normalne kremy do pielęgnacji skóry po goleniu, lecz też bardziej ekskluzywne „specjały”. Laseroterapią mamy możliwość nie tylko usuwać zbędne włosy, lecz też kurować nadmierne wydzielanie potu. Dżentelmeni mają sposobność w takim przypadku uwolnić się od włosków na dłoniach, wrastających włosów w miejscach wstydliwych (z jakimi niejednokrotnie mają dylemat kobiety) czy szpetnych włosów z paluchów u stóp. Ci, którzy utyskują na bujne owłosienie w okolicy pleców, również szybko i owocnie mają możliwość się go pozbyć.

Jak się przygotować do depilacji laserowej?

Na wstępie powinniśmy obowiązkowo spotkać się z ekspertem (kosmetologiem), jaki sprawdzi stan naszej skóry, ustali jej typ i usunie przeciwwskazania. Później otrzymamy stosunkowo wyczerpującą listę odnoszącą się do tego, czego w żadnym przypadku nie możemy robić przed zabiegiem i z jak długim wyprzedzeniem czasowym. Uniwersalne zasady są następujące:

Przed jakimkolwiek zabiegiem należy dogłębnie oczyścić skórę. Nie można aplikować na nią mocnych kremów, kremów brązujących i rozmaitych kosmetyków. Skóra bezsprzecznie musi być ogolona, z wyizolowaniem niedużego obszaru. Kosmetyczka przysunie w to miejsce wyjątkowe urządzenie wykorzystywane do pomiaru właściwości włosków. Skóra absolutnie nie może być podrażniona lub zbyt wysuszona. Na kilkanaście dni przed zabiegiem w żadnym przypadku nie możemy wykorzystywać mechanicznych metod redukowania włosów, m in. gorącego wosku albo maszynek zasilanych prądem.

O innych wskazaniach przed wizytą bez wątpienia poinformuje nas kosmetolog. Każda skóra jest inna, posiada inne potrzeby i powinno się wdrażać odrębną pielęgnację. Z tego powodu musimy dostosować cechy lasera, aby przenigdy nie było żadnych niepokojących konsekwencji, np. poparzeń. Robi się to za pośrednictwem głowicy Skintel. Odczytuje ono stopień aktywnej melaniny w skórze oraz na tej podstawie przystosowuje intensywność wiązki światła. W czasie epilacji możemy się rozluźnić, bo absolutnie nie ma żadnego niebezpieczeństwa, że powstaną nieestetyczne rany albo pozostałe niedoskonałości.

Można zrobić zabieg depilacji laserowej na oliwkowej karnacji

Całość jest uwarunkowane tym, z którego konkretnie urządzenia będzie korzystał określony kosmetolog. Depilacja śniadej skóry jest osiągalna od kilku miesięcy dzięki nowoczesnemu laserowi Palomar Vectus. Siła lasera jest dostosowywana jednostkowo, natomiast do skóry początkowo przymierza się głowicę analizującą. Ryzyko oparzeń na pewno praktycznie w ogóle nie istnieje. Jest szansa więc umówić się na spotkanie do kosmetologa w wybranym czasie. Brązowa skóra jest przeciwwskazaniem w przypadku innych urządzeń, jakie absolutnie nie są tak efektywne i korzystają z starszej technologii likwidowania niepożądanego owłosienia.

Epilacja laserowa jest bezspornie ciekawym pomysłem dla wszystkich panów, którzy chcą uwolnić się od nadmiernego owłosienia z pleców czy okolic zgięcia pleców. Dziś liczy się albowiem komfort egzystowania. Jeśli cokolwiek nas denerwuje, zaś zredukowanie „rzeczonego czegoś” właściwie nie ma jakichkolwiek szkodliwych efektów zdrowotnych, mamy szansę się na to spokojnie zdecydować. Jeżeli zamierzasz poczytać o wiele więcej o tej terapii, kliknij w owy link – Depilacja laserowa Toruń

Strona używa cookies
Ok