Projektowanie ogrodów Toruń - firma ogrodnicza
Projekt ogrodu – Toruń Bydgoszcz
30 sierpnia, 2020
Testament toruń -akty notarialne u notariusza w toruniu
Testament
30 sierpnia, 2020

Cambridge English Qualifications

Certyfikat Cambridge English Qualifications jest brany pod uwagę w kilku tysiącach instytucji, nie tylko w Polsce. Egzaminy wymagają kilku etapowych przygotowań. Dzięki nim bez problemu udowodnimy nasze umiejętności na nie jednej rozmowie o pracę, czy podczas składania papierów na studia. Perfekcyjnie oceniają nasze umiejętności i demonstrują je na papierze. Nie wszędzie można zdać taki egzamin. Taką sposobność dają tylko najlepsze kursy angielskiego. Mają one podpisane umowy z Cambridge English Qualifications, dzięki temu zdobywamy profesjonalny certyfikat. Gdy zdecydujemy się na podejście do egzaminu, warto jest skorzystać z oferty szkoły językowej, która wesprze nas w nauce. Samemu ciężko jest się odpowiednio przygotować. Niezbędne nam są odpowiednie materiały pomocnicze i ktoś obeznany, kto pomoże nam skupić się na najważniejszych tematach. Każdy egzamin obejmuje inny zakres umiejętności i jest dobrany pod różne grupy społeczne, jednocześnie otwierając nam nowe możliwości. Ułatwia to dostanie się na anglojęzyczne studia czy pracę w międzynarodowej korporacji. Dzięki podzieleniu egzaminów na różne stopnie zaawansowania prościej jest się do nich dostosować i możemy wybrać te najbardziej odpowiednie dla nas.

Certyfikat YLE

YLE, czyli Young Learners English jest certyfikatem został stworzony z myślą o najmłodszych. Określa on poziom wiedzy na poziomach (Pre A1 Starters, A1 Movers and A2 Flyers). Taki certyfikat mają możliwość uzyskać dzieci między 7, a 12 rokiem życia. Określa to ich stopień zaawansowania i kieruje do kolejnych starań powiązanych z nauką języka. Łatwiej jest im w późniejszych latach podejść do trudniejszych egzaminów, które przydadzą się na dalszych etapach kształcenia. Pomaga to też w zdobyciu wyższych stopni w szkołach, czy daje opcję zwolnień z zaliczeń.

Certyfikat A2 Key (KET)

Key English Test jest pierwszym egzaminem z serii Cambridge English Qualifications, umożliwiającym przystąpienie do niego osobom pełnoletnim. Zaliczony egzamin reprezentuje zaznajomienie się językiem angielskim na podstawowym poziomie. Umożliwia kontynuowanie nauki na wyższym poziomie i związanie przyszłości z językiem angielskim.

Certyfikat B2 Preliminary (PET)

Na tym etapie zyskujesz sposobność pracy w środowisku wielojęzycznym. Zdobycie certyfikatu oznacza radzenie sobie z językiem w codziennych sytuacjach. Certyfikat jest honorowany na całym świecie.

Certyfikat B2 First (FCE)

First Certificate in English udowadnia, że nie będzie dla ciebie problemem przebywanie w środowisku anglojęzycznym takim, jak praca czy studia. Pozwala też na zaliczenie lektoratu na studiach, czy przystąpienie do nauki w obcym kraju w języku angielskim. Zdobywając konkretne wykształcenie pedagogiczne, jest też możliwość prowadzenia lekcji w przedszkolach i klasach 1-3.

Certyfikat C1 Advanced (CAE)

Certificate in Advanced English reprezentuje poziom zaawansowany. Jest honorowany przez najbardziej popularne marki. Oświadcza, że możesz już posługiwać się językiem angielskim tak samo na co dzień, jak i w sytuacjach biznesowych.

Certyfikat C2 Proficiency (CPE)

Certificate of Proficiency in English jest już najbardziej zaawansowanym certyfikatem z serii Cambridge English. Stwierdza umiejętności w stopniu bardzo zaawansowanym. Po zaliczeniu tego egzaminu jesteśmy już w stanie zrozumieć praktycznie wszystko, co usłyszymy lub przeczytamy w języku angielskim, potrafimy się posługiwać językiem oficjalnym i specjalistycznym. Jest już opcja rozpoczęcia studiów podyplomowych w języku angielskim.

Business English Certificates (BEC)

Ten egzamin przedstawia umiejętności w codziennych sytuacjach biznesowych. Jest to potrzebne, gdy zależy nam na udowodnieniu pracodawcy naszych kwalifikacji. Przygotowanie do tego certyfikatu zawiera specjalistyczne słownictwo pożądane w sytuacjach biznesowych.

Jak przebiega egzamin Cambridge English?

Każdy z egzaminów sprawdza nasze umiejętności w piśmie, czytaniu, słuchaniu i mowie. Dzięki temu jest możliwość dokładnej oceny stopnia zaawansowania. Potwierdza to też wysoką wartość certyfikatu. Egzaminy najczęściej są dzielone na dwie części: pisemną i ustną. Pisemna część składa się z poleceń powiązanych ze zrozumieniem tekstów pisanych oraz słuchanych. W części ustnej egzaminu mamy zaliczenie w formie swobodnej rozmowy w języku angielskim. bierze pod uwagę naszą fleksję i wiedzę w różnych tematach, towarzyszących w życiu codziennym. Oczywiście przebieg egzaminu zależy od tego, na jaki certyfikat się zdecydujemy.

Który egzamin Cambridge English wybrać?

Jeśli nie jesteśmy pewni naszych predyspozycji językowych, warto jest skorzystać ze szkoły językowej. Tam specjaliści ocenią nasz poziom zaawansowania i pomogą w przygotowaniu do zdobycia certyfikatu. Możemy skorzystać też z sugerowanych grup społecznych, ponieważ stopień trudności egzaminu rośnie w przybliżeniu do poziomów szkolnictwa. Certyfikaty są też powiązane z tym, co pragniemy dzięki nim zyskać. Jeśli jest nam potrzebny do wymarzonej pracy, prawdopodobnie wybierzemy inny, niż w przypadku starania się na anglojęzyczne studia.

Strona używa cookies
Ok