Adwokat Toruń - Adwokat sprawy rozwodowe - Adwokat sprawy karne - Adwokat sprawy cywilne - Dobry adwokat Toruń
Adwokat – zawód pełny pasji
11 marca, 2017
Pojazdy uprzywilejowane kursy Kurs na prowadzenie karetek pogotowia Kurs uzupełniający dla kierowców
Kierowcy karetek muszą kończyć specjalistyczne kursy
13 marca, 2017

Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W dobie ciągle modernizowanych algorytmów co raz trudniej jest odkryć najlepszy sposób na skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. W ciągu roku Google wprowadza prawie 500 aktualizacji do swoich algorytmów, co wzmacnia dokładność tworzenia listy wyników wyszukiwania. Jeszcze kilka lat temu jedną z najefektywniejszych technik pozycjonowania było katalogowanie stron. A w jaki sposób dziś prezentuje się mechanizm dodawania stron do katalogów z perspektywy znowelizowanego algorytmu Pingwin? Udowodnimy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach internetowych to stale doskonałe rozwiązanie na pozyskanie wartościowych linków, no i oczywiście wysokiej pozycji w Google. Sprawdźcie zatem jak katalog firm może oddziaływać na ruch strony w wyszukiwarkach internetowych.

Jak działa bezpłatny katalog firm?

Zacznijmy najpierw od tego, po co w internecie tworzone są darmowe katalogi firm. Są to standardowe strony www o dość oryginalnej funkcji, jaką jest kompletowanie najistotniejszych wiadomości o firmach oferujących usługi w naszym kraju, jak i w innych państwach. W indywidualnym spisie firm umieszczane są tysiące bezpłatnych wizytówek charakteryzujących między innymi działalność przedsiębiorstwa i odsyłające do samej strony głównej konkretnego przedsiębiorstwa. Darmowa wizytówka w katalogu firm ma zazwyczaj funkcję opisu, gdzie my jako użytkownicy mamy możliwość oprócz detali związanych z kontaktem umieszczać również najistotniejsze słowa kluczowe. Spójrzmy teraz jak prezentuje się mechanizm dodawania wizytówki swojej firmy do darmowego katalogu. Na starcie powinniśmy dopasować kategorię tematycznie powiązaną z działalnością naszej marki. Mamy także możliwość wyboru pasującej podkategorii. Kolejno podajemy adres witryny internetowej swojej firmy z przymusowym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który powinno się starannie wypisać. Następnie możemy wybrać kilka opcji – dodać wpis darmowo (z publikacją w w zbiorowych wynikach) lub zapłacić za promowanie wizytówki (dzięki temu będzie ona wyemitowana na stronie startowej katalogu). Chcąc wynagrodzić właściciela katalogu masz możliwość umieścić na swojej witrynie link zwrotny. Jest to jednak alternatywne działanie.Po wszystkim wystarczy kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i poczekać na zezwolenie moderatora. Gratisowa wizytówka w katalogu firm to idealny sposób na otrzymanie wartościowego linku do swojej strony. Dobrze, sprawdźmy w tym momencie, jak katalogowanie wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Zaprezentujemy Ci w tym momencie przykład jednego z naszych Kontrahentów, który inwestując w usługę dodania bezpłatnej wizytówki, poprawił miejsce swojej strony internetowej w Google, pozyskując kilku stałych Klientów tygodniowo. Pan Piotr dodał swoją wizytówkę dokładnie 4 miesiące temu. Dostaliśmy zgodę na to żebyśmy śledzili jego witrynę na potrzeby zbadania efektywności katalogowania. Najpierw, zanim wizytówka została zaindeksowana obecność użytkowników na stronie była bardzo mała. Ledwie kilka wejść w tygodniu. Po 5 dniach informacja o nowo opublikowanej wizytówce w naszym katalogu trafiła do Google. Zwracając uwagę na to, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest stosunkowo dobry, odsyłacz prowadzący do strony Pana Piotra został przez roboty Google oceniony jako niezwykle wartościowy. Przez kolejne kilka dni pozycja witryny Pana Piotra w Google zaczęła się modyfikować. Ostatecznie po wprowadzeniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Pana Piotra ustawiła się na 20 miejscu. Wcześniej zajmowała pozycję 32 przez kilka miesięcy, zatem był to relatywnie duży skok.To nie był jednak końcowy efekt naszej aktywności. Pan Piotr był tak bardzo szczęśliwy z pierwszych efektów, że zechciał nabyć promowaną wizytówkę. Taki wpis w naszym katalogu kosztuje jedynie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona internetowa Pana Piotra ulokowała się na 1 stronie naturalnych wyników wyszukiwania, a szczegółowo na 8 miejscu. Spowodowało to, że suma Użytkowników ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z przytoczonego przykładu można wywnioskować dwie kwestie – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to nadal idealny sposób na wzmocnienie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także znakomita forma reklamy internetowej.

Zalety bezpłatnych wizytówek w katalogach firm

Czemu warto wybrać bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog internetowy prowadzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż uaktualniany spis stron internetowych. i przedsiębiorstw świadczących usługi w naszym kraju. Codziennie dodajemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji wartość naszego bezpłatnego katalogu nieustannie wzrasta. Kolejnym walorem są silne zabezpieczenia instalowane przez naszych programistów. Strona nie jest hakowana, ani odwiedzana przez nieproszonych użytkowników. Następną korzyścią jest nowatorska strategia katalogowania. Umieszczanie bogatych w wyrażenia kluczowe , oryginalnych wpisów wzmacnia skuteczność pozycjonowania. Przykłady osób współpracujących z naszą firmą pokazują jedno – darmowa wizytówka w katalogu firm to efektywna forma pozycjonowania. Już dzisiaj zgłoś darmową wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji wyróżnienia wpisu w naszym katalogu firm. Zapraszamy!

Strona używa cookies
Ok