Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – komu powierzyć nasze problemy?
21 stycznia, 2018
Usługi geodezyjne - Wyznaczanie granic działki i punktów granicznych
Usługi geodezyjne – Wyznaczanie granic działki i punktów granicznych
31 sierpnia, 2018

Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę

Wynajem autokarow Torun autobusy wycieczkowe do wynajecia

Planujesz wyjazd? Co jest ważne przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. W jakiej firmie najlepiej wynająć autokar ? Zapoznaj się z nim, zanim zarezerwujesz bilety!

ZAREZERWUJ BILET ON-LINE

Coraz więcej firm oferujących przewozy pozwala na rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Z każdego miejsca i o każdej porze możesz zaplanować podróż przejazd sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko komputera lub tableta oraz dostępu do internetu. Kiedy dokonasz rezerwacji on-line najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dużym atutem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów oferuje bilety w promocyjnej cenie dla klientów, którzy dokonują rezerwacji on-line. Jeżeli zatem planujesz wyjazd, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

ZOBACZ, JAK WYGLĄDAJĄ AUTOKARY TWOJEGO PRZEWOŹNIKA

Przy planowaniu męczącej podróży, ważnym aspektem będzie wygoda autokaru autobusu, którego będziemy pasażerami. upewnić się, czy wybrana przez nas firma przewozowa zagwarantuje nam komfortową podróż. Wiele firm transportowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- warto się z nimi zapoznać! Sprawdź, czy siedzenia można regulować, czy przestrzeń pod siedzeniami umożliwi ci wyprostowanie nóg. Może to być ważne szczególnie w razie wielogodzinnej podróży- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu podróż minie ci w mgnieniu oka Nie ma niczego bardziej męczącego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo ważnym aspektem wyposażenia każdego busa jest klimatyzacja. Koniecznie więc upewnij się, pojazdy są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważny aspekt podróży.

Dużym plusem autokaru wycieczkowego jest wbudowana toaleta. Jest to bardzo ważne szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli należysz do osób, które nie potrafią spać w podróży koniecznie sprawdź, czy wybrany przez ciebie bus ma wbudowane gniazdka, lub telewizor. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także wykorzystać produktywnie czas i np. nadrobić zaległości w pracy oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

SPRAWDŹ, CZY TO BĘDZIE BEZPIECZNA PODRÓŻ

Dla wielu z nas długa podróż to także duży stres, szczególnie jeśli jesteś organizatorem wycieczki. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranej przez ciebie firmy transportowej zostali odpowiednio przeszkoleni. Zwróć uwagę, czy kierowcy zmieniają się podczas jazdy.. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Zwracaj też uwagę, czy kierowca ma zmiennika- jeśli nie, to znak, żeby nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Najlepiej jednak sprawdzić wynajmowanego przewoźnika jeszcze przed podróżą. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zapłacić za bilet trochę droższy i nie obawiać się czy, kierowca wiozący nas w daleką podróż nie będzie przysypiał za kierownicą ze zmęczenia. Pamiętaj, że nie warto oszczędzać na bezpieczeństwie w podróży.

POCZYTAJ, CO SĄDZĄ INNI

Jeżeli poszukujesz firmy oferującej wynajem autokarów warto przejrzeć opinie innych klientów Dzięki temu dowiesz się, czy opisy na stronie internetowej są zgodne z rzeczywistością, zanim jeszcze wsiądziesz do wybranego autokaru. Pamiętaj, że nie zawsze to, co znajdziemy w internecie odpowiada rzeczywistości

Dalekie wycieczki często prócz relaksu bywają powodem do stresu. Kiedy źle wybieramy przewoźnika i jesteśmy zmuszeni przetrwać wiele godzin w ciągłym dyskomforcie, jazda staje się męką. Być może wyda się wam, że wyżej wymienione rady są sprawami oczywistymi, jednak czasami każdy z nas zapomina o najbardziej podstawowych sprawach. Komfort w podróży to rzecz fundamentalna, dlatego warto starannie wybrać firmę przewozową

Więcej na Wynajem autokarów Toruń – cennik

Strona używa cookies
Ok