oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Oświetlenie kuchni – aranżacje
24 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Rekonstrukcja zniszczonych włosów
30 października, 2016

Awaryjne otwieranie samochodów

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zostawiłeś kluczyki na siedzeniu?

Niejednokrotnie zdarza się, że przez nieuwagę bądź pośpiech pozostawimy kluczyki od pojazdu na tylnym siedzeniu bądź złamiemy klucz w zamku. W takich okolicznościach powinniśmy skontaktować się z fachowcem niż pytać o pomoc osoby postronne. By otworzyć drzwi do auta, niezbędna jest odpowiednia wiedza, która wykracza poza zwyczajne ślusarstwo. Nie pragniemy również oczekiwać na znawcę przez kilka godzin. Dlatego optymalnym wyjściem jest zawiadomienie firmy, która takimi potrzebami zajmuje się na co dzień. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce w telefonie określenia „otwieranie samochodu Gorzów bądź „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i odszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie samochodów to bowiem nasza profesja. Możemy w prosty sposób otworzyć jakikolwiek zamek wszystkich marek, modeli i roczników, także tych z systemem podwójnego ryglowania. Oprócz tego:

 • wyeliminujemy połamany klucz z przewodu zamka
 • usprawnimy albo zamienimy zamek samochodowy i stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy uszkodzony bądź powłamaniowy zamek
 • naprawimy stacyjkę – powłamaniową lub zdewastowaną
 • dorobimy klucze do auta
 • dopasujemy stacyjkę lub zamek pod istniejący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz zgubił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Odbezpieczanie drzwi od samochodu przez naszego specjalistę może potrwać od kilku sekund do paru minut. Jest ono zupełnie bezusterkowo. Inaczej mówiąc – praktycznie w ogóle nie pozostawi żadnych śladów, żadnych uszkodzeń. Należność za uruchomienie pojazdu jest negocjowana indywidualnie oraz zależy od wariantu, w jaki został popsuty zamek, miejsca, w którym znajduje się auto oraz marki, modelu i rocznika. Nasz specjalista będzie miał ze sobą uprawniony sprzęt, dzięki któremu jest wykonalna rzeczywiście szybka pomoc. Powinniśmy mieć na uwadze, iż wytwórcy aut tworzą coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej w ogóle nie powinniśmy bez pomocy próbować wedrzeć się do wewnątrz bądź używać rzeczy zlokalizowanych się „pod ręką”. Posiadamy oryginalne elementy zastępcze, które mogą być użyte do odbudowy bądź zmiany zamka.

Jeśli zamek niestety nie działa w poprawny sposób, prawdopodobnie oznacza to, iż nadmiernie wytarły się krawędzie kluczyków i zapadek (są umieszczone w zamku). Jeżeli zastąpimy je nowymi, zamek będzie funkcjonował ponownie przez wyjątkowo długi czas – przynajmniej parę lat. Ważniejszym kłopotem są dysfunkcje mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do auta. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda potwornie, takie zamki da się skorygować! Jedynie wtedy, kiedy zamek jest złamany, pozostaje go zamienić na nowy oraz zaadaptować do istniejących kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie dodatkowo wymianę pokrywy do pilota i klucza oraz podmianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to nasz fachowiec może przenieść transponder z uszkodzonego klucza do kolejnego. W ten sposób uda się zapobiec programowaniu kolejnych kluczy.

Co zrobić, gdy nie możemy otworzyć drzwi do domu?

Odbezpieczamy, wymieniamy lub naprawiamy wszelki typ zamka. Również od skrzynki pocztowej, jak i te najbardziej zawiłe – od sejfów. Otwieramy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, składów oraz rozmaitych pomieszczeń użytkowych w solidny, umiejętny i błyskawiczny sposób. Wcale nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • skorygujemy albo zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji wtargnięcia, awarii czy dewastacji
 • ulokujemy dodatkowe zamki w pomieszczeniach
 • otworzymy sejf albo kasę pancerną
 • oferujemy kompetentną restaurację i przegląd zamków w sejfach i kasach pancernych
 • doradzimy w obszarze zabezpieczania mieszkań, domów wielorodzinnych i pozostałych pomieszczeń przed włamywaczami
 • poradzimy także w obszarze zabezpieczeń technicznych, przydatnych do ubezpieczenia majątkowego

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

W naszej firmie pracują wyłącznie kompetentni specjaliści, którzy legitymują się właściwymi pozwoleniami, kursami oraz szkoleniami przeprowadzanymi przez znanych producentów zamków i innych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, za pomocą których nie zostanie uszkodzony (przykładowo zarysowany) żaden zamek lub framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów Można korzystać z naszych usług 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, również w dni wolne od pracy (święta). Obiecujemy szybki dojazd natychmiast po odebraniu zgłoszenia o usterce. Oferujemy usługi w rejonie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Górczyn, Małyszyn, Siedlice, czy Zawarcie oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Skwierzyna, Drezdenko, Baczyna, Jeżyki, Lubczyno, Niwica, Łagodzin, Czechów, Kłodawa,czy Wojcieszyce.

Więcej informacji znajdziesz na stronie – Otwieranie zamków Gorzów

Strona używa cookies
Ok