Projektowanie ogrodów SeedArt
4 września, 2015
Odszkodowania komunikacyjne dla każdego
19 kwietnia, 2016

Nie ma imprezy bez muzyki. Jako profesjonalny DJ mogę zagwarantować Tobie i Twoim gościom zabawę przy doskonałej muzyce. Od wielu lat organizuję takie imprezy jak: osiemnastki, wesela, studniówki, czy imprezy firmowe. Zawsze moi goście bawią się do białego rana przy serwowanych przeze mnie utworach. Każda impreza jest dla mnie unikatowym wydarzeniem, które traktuję bardzo indywidualnie. Jako DJ dam z siebie wszystko, aby Twoja impreza była jedyna w swoim rodzaju.

DJ na osiemnaste urodziny.

Osiemnastka to wyjątkowa okazja. Z każdym Klientem indywidualnie omawiam program imprezy, dobierając muzykę do jego preferencji. Tuż przed imprezą dostarczam niezbędne akcesoria i sprzęt muzyczny, oraz dawkę pozytywnej energii, która wpływa na wysoki poziom rozrywki. Imprezy takie jak osiemnastki wymagają ode mnie wiedzy na temat obecnych hitów, jak i utworów sprzed lat. W zależności od Twoich wymagań oferuję konkurencyjne ceny i nie zapomniane wrażenia.

DJ na wesela.

Wesele jest zawsze pełne wzruszeń i pozytywnych emocji. A wszystko zaczyna się od pierwszego tańca Pary Młodej, któremu akompaniują dźwięki wybranej przez nich piosenki . jako DJ wiem, że organizacja wesela to nie lada wyzwanie. Wszystko musi być odpowiednio zaplanowane – od programu zabaw, aż po wybór piosenek, przy których każdy będzie się dobrze bawił. W mojej karierze zawodowej miałem okazję wiele razy obsługiwać wesela i dziś potrafię idealnie dopasować muzykę do nastroju i zróżnicowanych gustów gości.

DJ na studniówki

Studniówka to ostatni okazja do świętowania przed ciężką nauką do matury. Należy więc hucznie zabawić się w ten wyjątkowy wieczór. Moje bogate doświadczenie zawodowe umożliwia mi organizację studniówki na najlepszym poziomie. Zajmę się opracowaniem oprawy muzycznej i dostawą niezbędnego sprzętu. Z pewnością moje usługi Was usatysfakcjonują, a studniówkę będziecie wspominać miło przez długi czas.

Dj na imprezy firmowe.

Obsługa imprez firmowych to jedna z moich specjalizacji. Niezależnie od rodzaju prowadzonej przez Was działalności, będę w stanie zorganizować całą imprezę, od prezentacji produktów i usług, obsługę gości, aż po granie do białego rana. Umiejętności konferansjerskie i wyczucie stylu imprezy to jedne z moich najważniejszych atutów. Mieszając je z dobrą muzyką, zorganizuję dla Was imprezę firmową na najwyższym poziomie.

Moja przygoda z konsoletą rozpoczęła się jeszcze w szkole średniej. Od tamtej pory minęło już sporo lat, w trakcie których, brałem udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych i miałem okazję organizować osiemnastki, studniówki i wesela dla wielu Klientów. Jako DJ mam nie tylko dobry słuch, ale także gust muzyczny. Potrafię idealnie dobrać rodzaj muzyki do danej imprezy i roztańczyć każdą osobę. Jestem Dj’em którego szukasz.

DJ Toruń – wejdź na moją stronę po więcej informacji

Strona używa cookies
Ok